battlefieldissä hiiri toimii loistavasti siihen asti kunnes joinaa peliin (eli kartta on ladattu), niin hiiri jumittaa täysin ei liiku ja myös näppäimistö kieltäytyy toimimasta esc ei suostu menemään päävalikkoon.
Mikä auttaisi
Mikä auttaisi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No varmista, että koneen tuuletin puhaltaa sisälle päin, ja että se toimii, ja jos näin on, niin etsi sellainen phjelma, joka näyttää koneen lämpötilan, en nyt muista sitä nimee... Kysy vaikka MBnetsitä, sen ohjelman nimi, ja etsi sieltä sivulta se S-Posiosote josta voi kysäästä...???
Tuskin lämmöt on vikana hiiren ja näppäimistön toimimattomuuteen. Ite ymmärsin, että vika tulee vasta kun joinaa servulle, eli nettiin. Yksinpeli varmaan toimii hyvin.