Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tarttisin opettajan..

Olen ujo.. todella ujo, mutta haluaisin oppia antamaan miehelle nautinnon ottamalla suihin. Joku joka haluis opettaa?
54411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Moikka!

Mitenkäs sä oot sitten itse ajatellut? Ikäs?

Äänestä

Eikun tähän keskusteluun mailiosoite niin Tamperelainen suuseksistä pitävä mies opettaa. :)

Äänestä

voin tulla sulle koe kaniinikisi eli opettamaan kuinka homma tapahtuu

Äänestä

...terkkarin täti tarkotti sillä, että minulla on Aids? Eihän se voi tarttua suu seksissä? Eihän?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö tre kirjoitti:

Olen ujo.. todella ujo, mutta haluaisin oppia antamaan miehelle nautinnon ottamalla suihin. Joku joka haluis opettaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu