NAISET IHAILEVAT

SYY MIKSI PERTTU EI PUTOA PITKÄÄN AIKAAN JA ETENEE AINA LOPPUUN ASTI ON SEURAAVA.
NUORET NAISET IHAILEVAT PERTUN LUONNETTA JA ULKONÄKÖÄ..PERTTU ON SELVÄ YLEISÖN SUOSIKKI..
PERTTU TIETÄÄ ITSEKIN SEN ETTÄ NAISET TYKKÄÄVÄT HÄNESTÄ JA HÄNELLÄ EI OLE MITÄÄN UHKAA PUDOTA..
2418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

12v

Äänestä
  • ..12v tyttö käyttää koko 10e kuukausisaldonsa äänestääkseen Antti S:n pois, niin kyllä Perttu on silloin ihan vahvoilla :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PERTTUA kirjoitti:

SYY MIKSI PERTTU EI PUTOA PITKÄÄN AIKAAN JA ETENEE AINA LOPPUUN ASTI ON SEURAAVA.
NUORET NAISET IHAILEVAT PERTUN LUONNETTA JA ULKONÄKÖÄ..PERTTU ON SELVÄ YLEISÖN SUOSIKKI..
PERTTU TIETÄÄ ITSEKIN SEN ETTÄ NAISET TYKKÄÄVÄT HÄNESTÄ JA HÄNELLÄ EI OLE MITÄÄN UHKAA PUDOTA..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu