Mika on ihana!

Voi itku! Toi Mika on tosi komia ja symppis! Muita samaa mieltä olevia??
4552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se on mika meinaan oikein tosi mies! tykkään!

Äänestä
  • Normaalisti en pidä ehkä tuollaisista "bodari/poke" ulkonäköisistä miehistä, mutta voi jessus etton sulonen tämä kaveri. Sulonen on just oikea sana.

    Meikäläinen sulaa aina täällä, kun näkee sen miehen hymyn..

    Eikä oo ihan yksinkertainenkaan kaveri.

    Äänestä

Suosikkien jako näkyy ihan selvästi, eikä Mikalla ole pitkässä juoksussa mahiksia. Mikan miehinen imago rajoittaa hänen toimintaansa, eikä hän pääse samalla tavalla kontaktiin muiden kanssa, kun esim. nämä kuhertelijapojat.

Mika on nyt vielä iha hyvä jätkä muiden mielestä, mutta entä sitten, kun kilpailu on siinä pisteessä, että sellaisia selkeitä kuvotuksia ei enää ole. Kilpailijat joutuvat tosissaan miettimään, keiden he oikeasti toivovat jäävän taloon...ja silloin Mikan tilanne onkin sitt toinen.

Riidat saattavat muuttaa asetelmia, mutta kyllä jako menestyjiin on aika selkiö...

Äänestä

kyllä se mika on sitten oikein ilo silmälle niiden muiden rinnalla! ja jututkin on hauskoja, esimerkiks se aamupala rinnuksilla... mika saa mut nauramaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaukaa_katsova kirjoitti:

Voi itku! Toi Mika on tosi komia ja symppis! Muita samaa mieltä olevia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu