Numerossa 14 oli uudistuneen M6 elegancen esittely. Järkytyin tekstiä lukiessani, kun...
Puupäätoimittaja toteaa esittelyn lopuksi hiukan yleistäen ettei Mazda 6 näytä juuri miltään. Eli väittää autoa ns. harmaaksi varpuseksi. Hei haloo!!! Mikä ihmeen toimittaja tuo tuolloinen idiootti on?
Mazda 6 on teiden charme aina ja ikuisesti!
PS: Kestotilaus saattaa loppua tähän vuoteen. Moista potaskaa ei jaksa sulattaa.
PS:
Puupäätoimittaja toteaa esittelyn lopuksi hiukan yleistäen ettei Mazda 6 näytä juuri miltään. Eli väittää autoa ns. harmaaksi varpuseksi. Hei haloo!!! Mikä ihmeen toimittaja tuo tuolloinen idiootti on?
Mazda 6 on teiden charme aina ja ikuisesti!
PS: Kestotilaus saattaa loppua tähän vuoteen. Moista potaskaa ei jaksa sulattaa.
PS:
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jokaisella on oikeus omaan mielipiteeseen ja tämähän on ihan makuasia. Toimittajan ja vaikka Sepen kommentit kuutosen ulkonäöstä on aivan yhtä arvokkaita. Terveisiä vaan sepelle.
Yks tykkää äitistä, toinen tytöstä ja kolmas ei kummastakaan. Minusta masta on ihan hyvän näköinen, jos joku on muuta mieltä niin siitä vaan ihan vapasti. Kaheleinta, mitä voi ajatella on, että jonkun mielestä joku auto on hyvän tai huonon näköinen sen takia, että jossain luki niin...
auto eli Avensis! Pääsette tosta, jatkuvasta epävarmuuden vollotuksesta näillä palstoilla!
tuon jatkuvan provoilun tuosta Avesta tällä palstalla. Tämä on Mazdan oma palsta, joten täällä saa ja kuuluukin ylistellä Mazdoja, joten mene leikkimään jonnekin muualle tuolla palstan terrorisoimisellasi.
Sitten kun haluan entisen itä-saksan armeijan käytöstä poistamien panssarivaunujen näköisen auton, niin ostan sen avensiksen. Sinä puolestasi voisit lopettaa tuon vollotuksen jo nyt..
Osoittaako kirjoittaja epävarmuutta saarnatessaan täällä Mazda palstalla? En tiedä, mutta jokin niitä vetää tänne magneetin lailla.
kun moititaan. Kehuja olisi niin mukava lukea, kun kritiikin aihetta ei oikeasti ole. Mitä siitä, jos muija näyttää taloudessa kaapin paikan, kunhan sexsan ei ole harmaa varpunen, eihän?
Ps6: Teiden charme aina ja ikuisesti.
Niin. Makuasiat on makuasioita. Mut voihan sitä aikaansa käyttää tyhmemminkin kuin jonkun auton muotoilusta väittelemällä...vai voikohan.