Kattoluukun vedenpoistoputket

Osaisiko joku viisas kertoa, että mihin otsikon mukaisessa autossa (vm.98) kattoluukun takimmaiset vedenpoistoputket menevät? Etummaiset näyttivät menevän A-pilarin kyljestä pihalle alemman saranan alapuolelta.
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

... v-mäisessä paikassa. Takapyörän kotelon yläosassa sisälokarin alla. Tuohon on tarvittu ainakin DI, että on keksinyt moisen piilon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


B5 Avant kirjoitti:

Osaisiko joku viisas kertoa, että mihin otsikon mukaisessa autossa (vm.98) kattoluukun takimmaiset vedenpoistoputket menevät? Etummaiset näyttivät menevän A-pilarin kyljestä pihalle alemman saranan alapuolelta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu