BMW-316 V 1990

Miten kuitataan BMW-316 V1990 huollosta ilmoittava merkkivalo kun itse vaihttaa öljyt.
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

laita virrat pois.
paina nappia mittaristossa.
käännä virrat päälle odota 5s.
käännä virrat pois.

Äänestä
  • Ei poistunut sillä ohjeella

    Äänestä

alfamer kirjassa on ohjeet. pitää porata reikiä johonkin ja tehdä oikosulku. (en muista tarkkaan) tosin niitä porattavia kansiakin on erimallisia...helpoin on ehkä mennä huoltoon jossa ne hoitavat sen siihen kuuluvalla aparaatilla. aikaa menee noin 30 sek.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öljy kirjoitti:

Miten kuitataan BMW-316 V1990 huollosta ilmoittava merkkivalo kun itse vaihttaa öljyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu