Hei Tallinnan kävijät,
Mikä on sinun mielestäsi paras ostoskeskus Tallinassa?
Mikä on sinun mielestäsi paras ostoskeskus Tallinassa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
pelkkä shoppailu kun pitäisi eritellä eli kukin taaplaa tyylillään. Yks hakee koiran herkkuu-toinen mummille kristallia jne. Voi aina taluttaa kamelin lähteelle muttei pakottaa sitä juomaan.
En ole lähdössä etsimään mitään tietyä vaan
vähän kaikkea ja halvalla tietysti =o)
vaatteita, kenkiä, viinaa... Aikaa on vähän, siksi ajattelin että kannattaa mennä ostoskeskukseen eikä kiertelemään keskustan kauppoihin.
Kyllähän noita hakemistoja löytyy, mutta minua kiinnostaisi oikein kokemukset että mikä on mielestäsi paras... Kaveri sanoi Sikupillistä että ei kannata mennä koska siellä ei ole oikeastaan muuta kun prisma jossa on suomen hinnat?!?
ja viinat D-terminaalin Norde-Center Rimi tai a-pood
Noin 300-400m päässä Sikupillistä on iso ostari, jossa on lähes kaikkea. Eli bussilla Sikupilliin ja pikku kävely.