Eikö olekin?
Terveisin: Osmo Ryynänen.
Ozzy on pieru
9
3039
Vastaukset
- ozzynisti
Näinkös onkin?..onkos? eikös niin?. t.himoviikuna
- Natsi-Pazzi
On on.
T: Keijo V. - ozzyman
Natsi-Pazzi kirjoitti:
On on.
T: Keijo V.Hassua... luin ameriikasta tilaamastani O:n elämänkerrasta seuraavaa: "...got the fcking tax bill, got fcking mad and bit the fcking head off the fcking flying insect.."
Suuttuiko äijä verolipusta? Aika jännä. Mä luulin että se puri sen lepakon jossain bileissä..
Taitaa olla huijausta koko kirja. Älkää ostako! - JiiPee
ozzyman kirjoitti:
Hassua... luin ameriikasta tilaamastani O:n elämänkerrasta seuraavaa: "...got the fcking tax bill, got fcking mad and bit the fcking head off the fcking flying insect.."
Suuttuiko äijä verolipusta? Aika jännä. Mä luulin että se puri sen lepakon jossain bileissä..
Taitaa olla huijausta koko kirja. Älkää ostako!Keikalla se sen lepakon pään puri.
- Jazzë
JiiPee kirjoitti:
Keikalla se sen lepakon pään puri.
Jos jotain kiinnostaa ja tai jokin epäilee koko tapahtumaa, niin Iowan keikka 20. tammikuuta 1982 oli se legendaarinen Ozzy Show jossa tapahtui että Ozzy haukkasi lepakkoa, luulleen sitä muovileluksi.
- OoPee
Jazzë kirjoitti:
Jos jotain kiinnostaa ja tai jokin epäilee koko tapahtumaa, niin Iowan keikka 20. tammikuuta 1982 oli se legendaarinen Ozzy Show jossa tapahtui että Ozzy haukkasi lepakkoa, luulleen sitä muovileluksi.
ja eikö se saanu siitä salmonellan ja kiidätetty sairaalaan
- Jazzë
OoPee kirjoitti:
ja eikö se saanu siitä salmonellan ja kiidätetty sairaalaan
Kyllä Ozzy oli sairaalaan hakeutunut ja työnnetty äijä täyteen Salmonella- ja ties mitä rokotteita. On Ozzy kertonut että helvetillinen kokoemus.
..ota lepakosta kii ja lähe ozzyn kanssa rokkaamaaan.. T:japanipeelo
- OoPee
No En nyt tiiä maiden on ihän hyvä mutta kyllä
ozzy hakkaa maidenin millon vaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604696Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362159Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti511698- 1781669
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1651537Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2781372Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1981219- 871152
- 2041136
- 651094