Eikö olekin?
Terveisin: Osmo Ryynänen.
Ozzy on pieru
9
3032
Vastaukset
- ozzynisti
Näinkös onkin?..onkos? eikös niin?. t.himoviikuna
- Natsi-Pazzi
On on.
T: Keijo V. - ozzyman
Natsi-Pazzi kirjoitti:
On on.
T: Keijo V.Hassua... luin ameriikasta tilaamastani O:n elämänkerrasta seuraavaa: "...got the fcking tax bill, got fcking mad and bit the fcking head off the fcking flying insect.."
Suuttuiko äijä verolipusta? Aika jännä. Mä luulin että se puri sen lepakon jossain bileissä..
Taitaa olla huijausta koko kirja. Älkää ostako! - JiiPee
ozzyman kirjoitti:
Hassua... luin ameriikasta tilaamastani O:n elämänkerrasta seuraavaa: "...got the fcking tax bill, got fcking mad and bit the fcking head off the fcking flying insect.."
Suuttuiko äijä verolipusta? Aika jännä. Mä luulin että se puri sen lepakon jossain bileissä..
Taitaa olla huijausta koko kirja. Älkää ostako!Keikalla se sen lepakon pään puri.
- Jazzë
JiiPee kirjoitti:
Keikalla se sen lepakon pään puri.
Jos jotain kiinnostaa ja tai jokin epäilee koko tapahtumaa, niin Iowan keikka 20. tammikuuta 1982 oli se legendaarinen Ozzy Show jossa tapahtui että Ozzy haukkasi lepakkoa, luulleen sitä muovileluksi.
- OoPee
Jazzë kirjoitti:
Jos jotain kiinnostaa ja tai jokin epäilee koko tapahtumaa, niin Iowan keikka 20. tammikuuta 1982 oli se legendaarinen Ozzy Show jossa tapahtui että Ozzy haukkasi lepakkoa, luulleen sitä muovileluksi.
ja eikö se saanu siitä salmonellan ja kiidätetty sairaalaan
- Jazzë
OoPee kirjoitti:
ja eikö se saanu siitä salmonellan ja kiidätetty sairaalaan
Kyllä Ozzy oli sairaalaan hakeutunut ja työnnetty äijä täyteen Salmonella- ja ties mitä rokotteita. On Ozzy kertonut että helvetillinen kokoemus.
..ota lepakosta kii ja lähe ozzyn kanssa rokkaamaaan.. T:japanipeelo
- OoPee
No En nyt tiiä maiden on ihän hyvä mutta kyllä
ozzy hakkaa maidenin millon vaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 844562
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854411Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163483Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402977Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102764En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212701IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392083Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581748Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1031291