Saattelin juuri vaimon pitkästä aikaa panoreissulle. Hän menee käymään vieraassa kaupungissa tarkoituksenaan nautiskella oikein kunnolla kahden vuorokauden aikana. Minä saan haaveilla tapahtumista, ja vetää keskikokoista kaluani käteen vähän väliä...
Joskus aamuyöstä saan sitten tekstarin, jossa hän kertoo, mitä on tullut puuhailtua ja millaisten miesten kanssa - ja liemeni lentävät lakanoille melkein käsin koskematta. Olen oppinut aikoinani odottamaan noita viestejä muna kovana, sen verran kiihottavia ovat.
Viimeksi hän löysi vain yhden miehen, mutta sellaisen, joka jaksoi painaa erittäin paksulla munalla läpi koko yön, ja vaimoni oli melkein pyörtynyt orgasmiensa pituuteen ja rajuuteen. Tuota miestä hän sitten jäikin naimaan pari päivää aiottua pitempään, ja piti minua jatkuvassa kiihotuksessa tekstailemalla siitä, mitä mies hänelle oli juuri tekemässä. Paras viesti masokistiselle mielelleni taisi olla seuraava: "ISO kyrpä takaapäin toista päivää, 10iä orkkuja. Ihanaa. Olen IHAN täynnä. Paras panija ikinä." Kotiinpaluun jälkeen sain kuulla tarkemmin tapahtumista naidessani häntä. Vaimoni hehkutti nautintojaan, ja antoi minun nauttia melkein umpeen turvonneen vittunsa pehmeydestä.
Joku voisi pitää harrastustamme sairaana, mutta homma on ollut sovittu alusta lähtien. Pidämme molemmat seksistä, ja harrastamme sitä innokkaasti, mutta vaimoni sattuu olemaan se, jonka mielestä koolla ja kestolla on väliä, ja haluaa aina välillä saada joko isoa tai sitten montaa peräkkäin - ja minä rakastan kaikkea, mitkä tekee hänet onnelliseksi. Olen ollut vain iloinen siitä lähtien, kun hän melkein 20 vuotta sitten kertoi rakastavansa minua, mutta etten pystyisi tarjoamaan hänelle riittävää tyydytystä seksuaalisesti, joten miten olisi, jos :-)
Vaimo vieraisiin
Kiihottunut
2
20450
Vastaukset
- Aisuri
Heh heh, onpas munaton mies.
Antaa vaimonsa nussia miesten kanssa kun itsestä ei ole siihen, laukeaa jo ajatuksesta! Ei ihme että eukko haluaa muita miehiä, ja kun ukko on tuollainen nyssy niin tottakait eukko dominoi ja nussii kaikkien kanssa niinkuin kunnon lumppu tekeekin. Ja onneton ukko vain nyyhkii kotona ja unelmoi vaimosta joka rakastaisi häntä ja haluaisi hänen pientä hetilaukeavaa kikuliaan.
Heh heh, mikä nahjus...- tää nyt
oo ihan provo....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1992617
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1152301En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.761638Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k1911139- 471058
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va491043- 99971
- 46783
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6783- 102737