Galluppi

Kuinka monesta teistä oikeesti tuntuu siltä että oisitte rakastuneet? Ja kumppani kenen kanssA Olette tuntuisi olevan oikea teille?
4423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

23 vuoteen yhden kerran tavannut ihmisen, joka on niin oikea kuin vain tarvii olla. Ja kun siltä ihmiseltä ei saa kaveruutta enempää, niin se on vaikea paikka. Meneekö seuraavan tapaamiseen toiset 23 vuotta?

Äänestä

huomaa vasta sitten kun on ollut sen ihmisen kanssa jonkin aikaa ja kun suhde loppuu johonkin tyhmään juttuun ja kun sen toisen menettää silloin vasta ymmärtää että se on ollut SE OIKEA minulle... ja jostain syystä silloin ei ole enää tehtävissä mitään jotta sne saisi takaisin...

kerran olen elämässäni tuntenut niin ja tähänkään asti en ole tavannut ketään hänen kaltaista vaikka monia olen nähnyt ja tavannut!

harmittaa ja on ikävä, kova ikävä, mutta elämä on!

Äänestä

ja rakkautemme on juuri sita satumaista taikaa mita nakee nyyhky leffoissa eika yhtaan vahempaa, haluan olla hanen kanssaan aina ja olen oikeasti rakastunut ja minne ikina han meneekaan, mina seuraan.

Äänestä

kyllä tuntuu! =) uskomattoman vahva tunne! nyt tuntuu että en voisi elää ilman häntä! =) ihan hupsu tunne... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siirappi kirjoitti:

Kuinka monesta teistä oikeesti tuntuu siltä että oisitte rakastuneet? Ja kumppani kenen kanssA Olette tuntuisi olevan oikea teille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu