Ehdotus

netti riippuvaisille

pitäs hankkii sellanen palvelu et netti niinku katkee vaikka yheltä ja aukee vasta aamulla kuus niin pääsisin joskus yöllä nukkuu. siinä laajakaista operaattorille uus palvelu.

5

594

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Koti Loinen

      Kannatan, nimittäin ite nukun kun väsyttää ja valvon kun valvottaa joka ei aina täsmää menojen kanssa ja sitten ollaanki väsyneitä kun pitää väkisin valvoa yö ja päivä ettei myöhästy illan menosta.

      voisin maksaa vaikka 2 kertaisen hinnan netin käytöstä jos tuommosen voisi järjestää, kun oma kontrolli ei pelaa jos ei väsytä niin ei varmasti yritä väkisin nukkua kun voihan sitä netissä surffata.

    • Martta

      Kyllä ekan kirjottajan mielipitettä olisi kuunteleminen. Miä opettelen käyttööä ja ei päivä riitä eikä yökään joskus mennee yötä päivää viikko tolokulla. Täällä korpien keskellä kun jotenkkii tähän jiäp koukkuunnii.

    • Yksi idea vaan

      Kannatan tätä ideaa!

    • KimmoJ-9

      Kannatetaan!
      Loppuis meikäläiseltäkin noi viikonloppuhaahuilut tuolla 30 :ssa...

    • sen

      sellaisen voisi tehdä itsekin, jos osaisi, kuulin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      113
      1535
    2. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      125
      969
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      931
    4. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      92
      879
    5. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      57
      767
    6. Pelkäätkö häntä?

      👍
      Ikävä
      64
      622
    7. Minä vuonna kaivittusi on syntynyt?

      Vastausta tässä kaivataan.
      Ikävä
      42
      621
    8. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      235
      610
    9. Olit mulle tärkeä...

      😭
      Ikävä
      34
      607
    10. 49
      577
    Aihe