pitäs hankkii sellanen palvelu et netti niinku katkee vaikka yheltä ja aukee vasta aamulla kuus niin pääsisin joskus yöllä nukkuu. siinä laajakaista operaattorille uus palvelu.
Ehdotus
5
578
Vastaukset
- Koti Loinen
Kannatan, nimittäin ite nukun kun väsyttää ja valvon kun valvottaa joka ei aina täsmää menojen kanssa ja sitten ollaanki väsyneitä kun pitää väkisin valvoa yö ja päivä ettei myöhästy illan menosta.
voisin maksaa vaikka 2 kertaisen hinnan netin käytöstä jos tuommosen voisi järjestää, kun oma kontrolli ei pelaa jos ei väsytä niin ei varmasti yritä väkisin nukkua kun voihan sitä netissä surffata. - Martta
Kyllä ekan kirjottajan mielipitettä olisi kuunteleminen. Miä opettelen käyttööä ja ei päivä riitä eikä yökään joskus mennee yötä päivää viikko tolokulla. Täällä korpien keskellä kun jotenkkii tähän jiäp koukkuunnii.
- Yksi idea vaan
Kannatan tätä ideaa!
- KimmoJ-9
Kannatetaan!
Loppuis meikäläiseltäkin noi viikonloppuhaahuilut tuolla 30 :ssa... - sen
sellaisen voisi tehdä itsekin, jos osaisi, kuulin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu2057406Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1313329Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161964"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?611942Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p631889- 191839
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am851834Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61695Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171571- 791524