Nyt lähtee IINA!!!!

Tervemenoa, äänestetään kaikki Iina ulos!
6611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ota rusina

Äänestä
  • Tulee varmaan iinalle ennätys prosentit!

    Äänestä

  • nyt riittää kirjoitti:

    Tulee varmaan iinalle ennätys prosentit!

    nyt kaikki äänestetään iina ulos talosta!!!! tulis vähän uudet kuviot kehiin. Nyt se iina siellä kiukkuu pertulle ja sitä ottaa päähän.

    Äänestä

Kannatetaan!! Nyt se ärsyttävä akka ulos sieltä!

Äänestä

300% Iina
0% Kathy
0% Perttu

Äänestä

Varmasti lähtee se ÄLLÖTYS-IINA sieltä pois!!!!!
Äänestän ihan varmasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jesss!!! kirjoitti:

Tervemenoa, äänestetään kaikki Iina ulos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu