Luotetaan TEHOTYTTÖIHIN!!

Eli Terhi,Tiina ja Kati. Toivottavasti he tajuavat äänestää mollottajat pois eli Hanna ja Timo. Iinasta ei ole enää huolta. Se on periaatteessa jo historiaa.
Minnasta tulee hullu ja se hyppää BB aidan yli...ei siitäkään huolta.
1317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Koko peli on saanut ihan uuden ilmeen kun Terhi, Tiina ja Kathy on löytäneet toisensa ja alkaneet tehotytöiksi. Ne rulettaa just ok!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petra kirjoitti:

Eli Terhi,Tiina ja Kati. Toivottavasti he tajuavat äänestää mollottajat pois eli Hanna ja Timo. Iinasta ei ole enää huolta. Se on periaatteessa jo historiaa.
Minnasta tulee hullu ja se hyppää BB aidan yli...ei siitäkään huolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu