pysäköinti vaikeuksia?

Mitä kuninkaita nämä mustalaiset kuvittelevat olevansa, kun se auto pitää aina kaupassa käydessä ajaa siihen oven eteen eikä parkkipaikalle niinkuin muutkin kansalaiset
4491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja pidä sinä valkoturpa pääs kiinni.

Äänestä
  • Turpiinsa niin loppuu halut..

    Äänestä

  • Heh heh kirjoitti:

    Turpiinsa niin loppuu halut..

    jos tuleeki turpaan antajalle hyvät housuun kun aukasee suun tuola pihalla niin siinä yleensä on käyny vaikken tappelua haasta mutta en ala väisteleekään vaikka ois minkä näköne kaveri vastassa puhu suus puhtaaks ja otellaan jos siltä tuntuu.

    Äänestä

99% suomen valkolaisista on varkaita.ja raiskaajija.ja lapseensekantujija.ja palottelu murhan tekijöitä. ja poltto murhan tekijöitä. ja rikoksen uusijoita. ja tämä on faktaa. elkää vaan pyytäkö. tilasto tietoja. koska itsekkin tiedätte että kaikki tämä on totta. ja älkääkä sanoko että olosuhteiten pakosta monet joutuvat. tekemään tämän kaltaisia rikoksia. mikään pakko ei ole. sekantua lapsiin .eikä tehdä poltto sekä palottelu murhija. moni teistä varmaankin. kirjoittaa että mitäs mustalainen tekee. parkkeeraa autonsa ovien eteen ja infa paikoille. mutta se ei ole niin suuri rikos kuin tehdä tuolaisia rikoksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


******** kirjoitti:

Mitä kuninkaita nämä mustalaiset kuvittelevat olevansa, kun se auto pitää aina kaupassa käydessä ajaa siihen oven eteen eikä parkkipaikalle niinkuin muutkin kansalaiset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu