ihastunut

tuntemattomaan nroon, odotan aina että hän soittaisi. pettymys on suuri kun huomaan taas typerien "so called frendien" soittavan ja lässyttävän niitä omia tyhmiä juttujaan
11035
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuka tuo tuntematon on tyttö vai poika
ja jos hän soittaa niin miksi et kerro hänel tunteistasi voihan olla että hän tuntee samoin sinua kohtaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


call me kirjoitti:

tuntemattomaan nroon, odotan aina että hän soittaisi. pettymys on suuri kun huomaan taas typerien "so called frendien" soittavan ja lässyttävän niitä omia tyhmiä juttujaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu