Kauppakeskus

Porissa on yksi kauppakeskus aika lähellä junanrataa. Mikä sen nimi on? En muista sieltä muita liikkeitä kuin yhden kännykkäkaupan. Taisi olal yhdessä tasossa koko rakennus.
3854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jossa kaikki porin kehitysvammaiset asukkaat asioi

Äänestä

Luulen että tarkoitat citymarkettia.Ei se oo oikee kauppakeskus,mut siellä on kyllä muitakin pikku liikkeitä.Se on juna-asemasta n.100m keskustaan päin...Ei siinä muutakaa lähellä oo...

Äänestä

Ettei olisi Citymarket ? siellä on ainakin mustapörssi ja siellä myydään kännyköitä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikäon kirjoitti:

Porissa on yksi kauppakeskus aika lähellä junanrataa. Mikä sen nimi on? En muista sieltä muita liikkeitä kuin yhden kännykkäkaupan. Taisi olal yhdessä tasossa koko rakennus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu