Uusia "harrastuksia" simeille!

http://www.cheapfrills.org/

Tuolta saa ladattua monia uusia objekteja,
mm. trampoliini, karatematto, videokamera, työkalusarja ja peili, jolla voi leikkiä "tuijotuskisaa".
Ja kaikista tulee body, mechanical, logic yms. pisteitä!

=)
2406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ne menee sitten objekteihin kaikki...

Ja ne vatsalihakset, punnerrukset, käsilläseisonnat ja venyttelyt tulee sitten vain
"lattialaattana", jota painamalla voi aloittaa treenaamisen. Ei siis mitään näkyvää objektia.

Aika hauska se käsilläseisominen ainakin =)
Ja sitten eikun kuntoilemaan kaikki!

Äänestä
  • Kiitti vinkistä! Onhan niitä imuroitavia juttuja pari sivua =D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaDe kirjoitti:

http://www.cheapfrills.org/

Tuolta saa ladattua monia uusia objekteja,
mm. trampoliini, karatematto, videokamera, työkalusarja ja peili, jolla voi leikkiä "tuijotuskisaa".
Ja kaikista tulee body, mechanical, logic yms. pisteitä!

=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu