Synttäri-ideoita?

Siiri

Auttakaa mua!!! Täytän kohta 20 ja haluaisin järjestää jotain erityisen kivaa ohjelmaa synttäreilleni, mutta en oikeesti tiedä mitä??!!! Tyyliin joku mikroautoilu ois kivaa mutta se on vaan turhan kallista :( Ja mielellään tekeminen sais olla aika lähellä sipoota!!!

2

2137

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jenni**

      MULLA SAMA ONGELMA. OLIS KIVA KERRANKIN REPÄISTÄ OIKEIN KUNNOLLA, TEHDÄ ISOSSA PORUKASSA JOTAIN HAUSKAA. ITE MEINASIN ALUKS ETTÄ PITÄIS JOTKU 80-LUVUN KEMUT,MUTTA MULLA ON HIUKAN SEN HENKISTÄ KAVERIPORUKKAA ETTEN OIKEEN USKO ETTÄ LÄMPENIS AJATUKSELLE..TAITAISIN OLLA AINUT JOKA PUKEUTUIS.. =)MITES SUN KAVERIPORUKKA?

    • rhtdgc

      hyhahahahhaaa säääli mitäs oot tollanen köppänä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      132
      3013
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      7
      1467
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      220
      1326
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1191
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1151
    6. 37
      1021
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1012
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      957
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      954
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      877
    Aihe