Mariko MTV juontaja?

Mitäs se tekee tuolla juontamassa. Eihän se tiedä mistään mitään. Paras oli aikoinaan se kommentti että nykyisin myydään vaan seksillä musiikkia. Otti sitten esimerkiksi madonnan että se ei ole myynyt seksillään itseään. Vissiin jäänyt suurinosa madonnan urasta seuraamatta.
1556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei noin rumaa saisi telkkariin päästää, menee vielä ruokahalu. Ruma, lihava, kuvottavat lävärit ... nein, danke.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dshjds kirjoitti:

Mitäs se tekee tuolla juontamassa. Eihän se tiedä mistään mitään. Paras oli aikoinaan se kommentti että nykyisin myydään vaan seksillä musiikkia. Otti sitten esimerkiksi madonnan että se ei ole myynyt seksillään itseään. Vissiin jäänyt suurinosa madonnan urasta seuraamatta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu