Missä olet töissä?

Vastaukseen työpaikka tai ala sekä tehtävä.
Mielipide kansallisista yhtiöstä/halpalento yhtiöstä.
4848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ilmailu alalla.
Kukin tekee tuloksen tavallaan. Multa kumpikaan ei vie mitään pois. En hauku "viholais" yritystä.
Turvallisia lentoja kaikille.

Äänestä

pankkivirkailija Sampossa. Eli auttelen ihmisiä erilaisissa pankkiasioissa. En ymmärtänyt tuota mielipideosaa?

Äänestä

eli IT-inssi. Vapaalla tykkään kovasti reissata ympäri Ryanairin kohteita, vaikka töissä joutuu tuota kansallistakin käyttämään.

Äänestä

One world alianssin koneilla. Halpikset ei ole mulle sopivia, en jaksa odotella kentillä kauan seuraavaa lentoa.
Niin ammailtani olen kosmetologi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ja mitä mieltä olet? kirjoitti:

Vastaukseen työpaikka tai ala sekä tehtävä.
Mielipide kansallisista yhtiöstä/halpalento yhtiöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu