Kantsisko tunettaa

vanha neliovinen etuveto-Escort. Spoileria ja skuuppia karvanoppaa ja aluvannetta ja pakoputken kromijatke ehkä tuplana.Oisko magee?
5732
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei olis

Äänestä

4-ovinen etuvetoesko on parhaimmillaan, vai sanoisinko "mageimmillaan", sopivan pieneksi kuutioksi rutistettuna.

Äänestä

mitä sitten tarkoitatkaan kannattamisella, mutta tuskin saisit rahallista tai imagollista hyötyä.

Äänestä

mieluummin mark kakkonen escort rs2000.
On sellainen rassi että ja pimut ihan mehuissaan että pääsevät takapenkille, piirakkaa tulee paljon se on saletti

Äänestä
  • Heh, aidon RS2000 mk2:en hinnalla saa parikymmentä katsastettua neliovista etuvetoeskoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollanen kirjoitti:

vanha neliovinen etuveto-Escort. Spoileria ja skuuppia karvanoppaa ja aluvannetta ja pakoputken kromijatke ehkä tuplana.Oisko magee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu