Kertokaa muitakii koodei runee ku pelkkii ns"värikoodei" mä tiiän värikoodit kertokaa niit ja mihin ne tehää??? sit voisko joku viel kertoo mist voi ladata koneelle jonkuu pokemon peli???
runescape koodit???
Heke
500193138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 80 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 500
Vanhimmat
Ei kannata käyttää koodeja runescapessa siita menee sitten into kun ite oon runescape vani joten en ha
kun ei hyvä ihminen runescapeen oo koodeja!
runecape koodit on olemas jos jotkut käyttää niitä
onha esim flash2:moi se on yks
ON SE VAAN JÄRKEVÄÄ ANTAKAA TIETOI NOIST KOODEIST
saatana joku (vani)?? (fani:)
no kerro (hackeri) mis on koodei neropatti lol );
miksi kysyt koodeja kun niitä ei oo
t:jere jokinen
NIIN ON
noh pakko uhrautua! RUNESCAPEN KOODIT ON VAAN MITE SAA EES 2K HELPOITEN SE ON EES KOODI!
noniin kerron miten se tapahtuu
värikoodit on cyan: flash1:flash2:ja flash3: red: green:black ei oo mikää musta... mutta sitten on viel glow vai oliko se glov1 2 tai 3 sitte on scroll wave1:tai2 ja sitte oli joku mikälie flopblack: mut ei se enää toimi ku se oli 2003 luvun sara ful koodi! mut joudun menee nähää joskus muullon suomi24 keskusteluis! moikka! t obama kekkonen kuusamosta...
vittu kyl runeen on koodei
on raha koodi ja enemmän!
mikä on se raha koodi
Runescapeen ei tietääkseni ole "Rahakoodeja". Mutta Cheat Enginellä pystyy tekemään Rahaa runescapeen. tässä Cheat enginen lataus linkki: http://www.plunder.com/Cheat-Engine-5-3-download-70010.htm
tämmönen koodi on että kokeilet kaikkia esim:tämmösii ::1234444m koodeja ku runescapes ois kyl ideana hankkii omat rahat mut tämmönenki tapa on mut muistakaa aina jos hackeroitte toisten ukkoja tai koneita nii kytät saattaa olla vaikkaa aamulla ovella!!!!!!!!!!!!
koklatkaa tätä esim:polz 2399m
siinä on =)
terveisin:mikko niemilä
ei runeen mitään koodei oo ja mitä järkee laittaa jotain demon slayer koodi nii se ei oo koodi! pimpom!
Ei runeen mitään koodeja oo paitsi jotain värikoodeja mut ne ei oo koodeja! ne jotka luuleee et runeen on koodeja niin haistaa paskaa
kerro suomeks cheat enginen ohjeet
miten ne tiiätä ne jätkät kenel sä pöllit miten ne voi tiäätä ettei sä pöllisit esim mä halun koodei mut sun koodi se ::1234444 nii se on väärä jus testasin pitäks olla koodi ohjelma mä halun rahaa koodi koska oon tosi köyhä jos sul on rahaa toivoin ett anat rahaa tai quest koodi ihan mitä vaa hyvä koodi mitä saa rahaa toivoin sul on eri koodi ja ei hack ohjelma voi tehä suaraan
add mua mun nimi on lolmoi123 toivon voit antaa mulle koodi tai jos oot rikas voiksä antaa kama tai ihan mitää vaa hyvää tai kehität mun ukko vastaa mua runescape jos tuut vaa?
jos osat koodi runescapes adda mua mun nimi on lolmoi123 jos sul on koodi sano mulle runescape sanon uudesta mun nimi on lolmoi123 ja jos sul on quest koodi toivon voit antaa mulle=)"!¤#%&£@$£€${€#%(/U
määääääää ennnnnnn tuuuuuuuuuuuuu nyt lolmoi123 tulkaaaa myöhemin tulka tänän tai ihan miloin vaa mut jos etttei löydä mua nii tulkaa joskus mut haluuuuuuuuuuun quest koodi tai rahaaaaaaaaaaa vastaka mulle ===============))))))))))))))))))))))))))))))))
sä olit oikees mut en osaa käyttää sit sitä regscrubXP juttuu latasin ne mut en sit osaa hackaa
Ainoastaan värikoodeja löytyy. Ellet sitten sattumoisin ole joku superhakkeri joka murtautuisi vaikka pankin tietokantaan niin ehkä siinä tapauksessa...
demonslayeri on helppo mul on kyllä raha pula mul on rune lyhyt hihanen ja full helmi ja rune pantsari housut voitko antaa rahaa tarttisin eikä mitään koodeitarttee
Tervehdys,löysin ns.koodin..
sellanen yks tyyppi treenaaa toisten tyyppejä..
sit annoin silel 20 lvl se teki siit 40 lvl ja sit luotin siihe nii annoin sille 80 lvl ja se teki siit 100 lvl!Se on iha mahti jätkä...
Linkki miten voit treenauttaa hahmoasi!!!
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
Katsokaa,se jäbä ei scammi.
runeen EI OLE KOODEJA!!!!!
moi mul on runes rahaa aika paljo nii mä voin antaa sulle rahaa ku mun tyyppi on membu nii jos haluut multa rahaa nii mä voin antaa sulle mun tyypin nimi on gold man a k laita se vaa sun kaveri listaan nii me voidaan tavata!
kui nii ihan oikeesti voin
mä oon membu pistä sun kaveri listaas nimi gold man a k
ok
on runeen koodeja niin esim glow1:-3 ja sit flasist1: 1-3 sama melkee kaikist ja scroll: no on muita... pölöhö!
lolmoi, sinun on opeteltava puhumaan Suomea, jos haluat meidän ottavan sinut tosissaan ja jelppivän sinua.
mite se lajataa se ihmee cheat engine ku mulla tulee lets get you downloading elikkä voisikko auttaa?
olen koittanut lumbessa niitä ja koko kaiken maan niitä perhanan raha koodeja. niin olen selannut koko sivuston. EI TOIMI!!!! muuten siihen lisään että mitä järkee on laitella noit huijaus juttuja ku ne ei toimi!
misää kohassa se koodi pitää tehä????????????????????????????????
ettekö tajuu et niitä voi tehä itte mul on melkein 40 koodii omia ki vielä ja käyttäkää (cheat engine)
pistäkää googlee et kvg!!!
mulla on nyt runessa 44492k koska oon käyttänyt omii chiittei... no okei... pitstäkää googlee rsbot.org
haloo hei ootte vähä tyhmii! hankkikaa elämä ja tää oli saatana vinkki homoille jotka pelaa paskaa runescapea hankkikaa elämä vielä kerran hankkikaa elämä
ootteko tosiaa noi jälkeenjääneitä että luulette että massive multiplayer online role playing game:ssa voi olla koodeja? VOI HYVÄT HYSSYKÄT
lol rune on paska ii helppo kun kaikki saa alle päivässä 99/99 noobit
moi oon paras
Kertoisitko mikä koodi
Idiootit ei runescapeen voi olla koodeja, kosta se on rooli peli.
Esim,wow seki on rooli peli niihin ei ole koodeja mut niihin voi hacceroida tai tehdä private servuja.
Olen joskus yrittäny hacceroida runessa, mutta turhaa käytin cheat engine uusinta verisota.
Jos haluu rahaa tehkää näin hanki cheatti sitten avaa rune sit jotain laitat rahat cheattin sit ne
siirtyy runeen. En jaksanu selitää tarkasti kun se ei mulla toiminu mul vai tulee rahaa 999 m mut ei pysty tradettaa eikä ostaa niillä. Eli turhaa, jotku osaa jotku ei olen se joka ei osaa.
Tietenki netistä saa rahaa ilmatteeks jos haluu ilmaisen membun mut en osaa tehä enkä kerro miten :P
Uskon että runen pelajat tykkääte enenmän pelata sellain että kerää itse rahat vai että on 9999999m
Minusta ei ainakaa olisi mukavaa tai en tiedä.
Se on varmaa että membun saa ilmatteeks tiedän miten mut en osaa tehä :(
että silleen:Å
moi kuka haluu tietää miten saa 999m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vittu kyl tasan on. saatana jos et usko ni selitä miks mul on 999M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HELVETIN PÄLLI
vittuku et älyy mitää vitun runkku
Anna mulleki:)
no tuu esim g.e spirit treen luokse ja anna 20k ja si ootat että trade limit täyttyy taas tarviin vaa 140=) (mun nimi on pk junttu)
mää voin kehittaa
No onhan niit täs on rahakoodi
moneyfornothing (väli) (summa)
esim:moneyfornothing 100
mihin koodit pitää kirjoitaa runessa?
Ku painat Ctrl G* nappi, ja sitten Alt Ô. Siinä ei tuu mitään äänimerkkiä, mutta kun painat kuvaruudusta rastia, ni siihen aukee semmone ikkuna, mihi ne kirjotetaan.
mihin se rasti tulee?(helppoo tyypille).
ai mikä tuo viimenen alt kirjain
ai miten tuo tehään pitääkö painaa kaikki nuo napit pohjaan ja mikä tuo viimenen kirjain on ja tuleekosiiheen tuo* merkki?????????????????
Miten se Ö tehää???
miten ne pystyy kirjottaa mä en älyy, kato mun kamu haluis tietää
mista sä oot löytäny noi koodit kun ite oon ettiny niita vaikka kuinka kauan???
mihin se koodi kirjoitetaan?
tuleeko se * sen ctrl g jälkeen painetaanko ne pohjaan mitense ö tehään entä mihin se rasti tulee ????
mihin se kirjotetaan?!????!??!?!?!?!!?!?!??!??!
Joku varmaa haluu tietää vähän koodeja
ensiksi
esim:
[ukkosi nimi lukee tässä] red: moi
tai flash1: moi
flash on 1-3 eli laitajoku numero 1 2 tai 3
blue: moi
green: moi enkuks värit vaa ja : ja teksti
onko tuo membuille?
osaan runeen kaikki kama koodin
Kertokaas miten castlewarssiin pääsee runessa ?? vatakkaa ja äkkii!!
häh
niin voitko kertoo sen kaikki kama koodin runeen kun tiedät pliis ole niin kiltti :,)
siis mitä siihen kirjotetaan???
niin toimiiko muka
ku laitan rahakoodin niin painako vaan enter sen jälkee..??
missä se rasti sit on
miten sen voi tehä? siis raha koodin
runessa koodit kirjoitetaan koodit siihen missä puhutaan.
moi!! miten tehään nooita koodeja ja mihin niitä laitetaan????
nii mihi se koodi laitetaa kertokaa nyt hyvät ihmiset!!!
mikä se ns rahakoodi on? Siis minkä kirjoitan jos haluan rahakoodin! PLIIS KERTOAA mikä se rahakoodi on.
sano mulle pliis
ei ole raha koodia ja sä vähän huijaat ei se sun raha koodi ole oikea
mee googleen ja kirjota sinne pokemon creater...
siin sulle ilmanen pokemonpeli
Kuulkaas ny runescapeen EI ole olemassa muita "koodeja" kuin väri "koodit". Runescape on javapohjainen nettipeli joten jos koodeja haluatte opetelkaa ensin vaikka c tms. en tiedä millä scripti kielel runescape on kirjoitettu mutta teidän täytyy "hakkeroida" runescape jotta pääsisitte käyttämään mitään teidän "raha koodejanne". Toisin sanoen runeen ei ole koodeja!
ellette tee private serveriä.
Mihin ne koodit kirjotetaa
vittu ei runee oo koodei
HI SANOT ETTÄ TIIÄT KAIKKI KOODI , USKON MUT VOIKKO KERTOO PARI JA MONI LEWUNEN OOT MÄ ITE OON 71LW
missä paikassa pitää olla kun haluu tehä rahakoodia??
mihin ne koodit kirjoteetaa?????
hei missä se rati ja miten se tehää!!!!!!
näin yhellä rune tyypillä jotain 101k ja se hankki se jostain sivulta
en tiiä näin vaan jonkin rune tyypin menossa hakeen joltain sivulta rahaa!!!!
no tiiäkkö raha koodin...jos tiiät niin kerro se mulle.......
wave2:scroll:wave:flash1-3:pink:red:green:black: ps:runeen on automineraaleja noobikin sen tietää zetzima käyttää niitä
kirjoita raha koodi siihen mihin kirjotetaan muuta kin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ei toi zaken koodi toimi oon kokeillu!!!
jotka on hyvii pelaan runee voisko antaa mulle rahaa ku tarvin
addatkaa Shimurantti
Mihin toi moneyfornothing kirjotetaa?
TULKAA KAIKKI20-30LV WILDU TEAMIIN MÄ OON AGUAGU5 RUNESSA SIIS LAITTAKAA KAMU LISTALLE AGUAGU5 15.1.2007 TULKAA WORLD 458 TONA PÄIVÄ MÄÄRÄNÄ NIIN SILLON ALKAA KAIKKIEN AIKOJEN 20-30LV WILDUTEAM
VASTATKAA TÄHÄN VIESTIIN OK JA OM RUNESCAPE NIMI
PS. MUISTAKAA LAITTA FREDILISTALLE AGUAGU5
JOS ON JÄTKÄ JOKA ON PURE KIRJOITTAKAA TÄHÄN VIESTIIN NÄIN JOS TUUTTE OK ESIM ZEZIMA tai jotain
joku oma rune jätkän nimi ja pure
menkää www.rskauppa.tk siell teille rune kauppa mist voi ostaa rahall kamaa (oikeel rahal)
minne se pitää kirjottaa ja miten?????????????????????? ku ite koiti niin ei onnistunu
lol paskaa vaan täälä on ku ei tomi ne koodit
kerro mullekki ne koodit plz
zeken on ihan totta oon kokeillu hahahahahahahahaha ette osaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koodit kirjoitetaan siihen mihin puhe tekstitkin
mihin ne koodit kirjotetaan???jos tiiät ja sul on rune ukko ni kerro mun jätkän nimi on murhaaja539!!!
ne pitää kirjoittaa suoraan siihen jutskaa mihin kirjotetaa ne muutkin viestit
Mihin se pitää kirjoittaa? (moneyfornothing)
moi oot noob ja oot itse vaiks kui tyhmä ja et ees osaa enkkuu kun haluut vaa pelata jotain saatanan pokemon peliä oon juntti00 ja mua ei määräillä sä oot joku saatanan homo joka nussii isään
mitä onko raha koodei olemassa ja mitä pitöö kirjottaa
nii...
keroo salikses ni kehitän sitä ja hommaan sulle rahooja rune kamaa...
nii että kerro salikses.
porno poika
esim. red: , green: , yellow: , black: , flash1 , flash2: . flash3: , shake: , glow1 glow2 , glow3 siinä mitä minä tiedän
mihin ne raha koodin laitetaa?
ei ne raha koodit toimi ku niit ei oo senkin huijari
mikä on kama koodi?
sano mulle yksi jos sopii haluun tietää kama koodeja tai saanko sulta sun ukon
OK. mutta mun ukol ei oo runei sen mage on just 41 nimi rokkipure2 jos joskus tuun niin pääseekö mut en oo varma
kama koodi on yyoujjtktkddd87878787
laittakaa kamu listaanne ritari 767
ei se toimi !!!! kokeilin monta kertaa et moneyfornothing 1000 ni ei toimi
kertoisitko miten se kooodi tehään pliiiis!!!
menesen nimisee sivuu ku gold4rs.com ja sielt (sumeks)rahaa sit valitse paljo haluut.
esim näin red:moi sit se tulee punasel !!!
nää on ainoat väri koodit scroll: wave: flash1: flash2: flash3: glow2: white: red: green: ehkä pink: ja ehkä myös back: en oo kokeillu tota pink: ja blck:
runescapessa ei ole mitään muita koodeja se lukee kun kirjautuu runeen siinä ruskeessa palkissa
ei oo koodeja jotka sanottii äske
nii mikä on se rahakoodi???????
rahakoodi ei toimi missä se pistää kirjoittaa???
rahakoodi on: Runscape=(haluamasi rahasumma) h2 runescape ja paina alt gr ja f4 painaessasi enteriä mut mä en vaa tiiä missä se pitäis kirjoitaa!!1
ootte noobei
miten sen 2levelin pääsee läpi?
no kerro 1ks koodi ja raha koodi sit
kerro mulle mis se pitä ätehä?
wave ja ei muuta
ei oo olemassa mitään black koodia kokeilkaa vaikka
Te APINAT!!!!!!!!!!!!!! luulette että runessa on
raha koodeja siihen on vaan hakkereita niitä saa
www.hackers.com
sä oot niin oot koska haluut huijata
koska oot semmonen nyyppä eli ääliö !!!!!!!!!!!!!!
oot oikeassa se johon se kirjotetaan on sun
ahterissas
on on on on on on on on on on on on on on on on on
onko ne värikoodit membuillle
homo toi raha koodi ei toimi
ja scroll:
Runeen saa vain koodeja Cheat Enginen avulla!
moi ai mikä on rahakoodi ja mihin se pitää kirjoittaa ja miten täällä niko.
Mikä toi alt sittoi merkki?
niin siis et maksaako hackerit jos maksaa niin voi jumalauta. mut siis voiko ees joku sanoo jonkun ukon saliksen ja nimen? mun mese ja sähköposti on: [email protected] lähetä tohon viesti ukon nimi ja salis tai jos ukon vaihto kiinnostaa niin ihan sama juttu mul on 63lvl ukko ja 67lvl mut 67 lvl ukko hittaa rune2h 23 ja 63lvl rune2h niin hittaa 21... eli jos kiinnostaa ilmotele meseen tai sähköpostiin...
tehkää tälle rahakoodi! Nimi:Jumppuhumala
Password:humppujumala
P.S: Ne värikoodit kirjotetaan siihen mis puhutaan! esim: flash2:wave: teksti!
zezima ei oo englantilaisella ollu ikinä muuten ihan hyvä
eeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiii oooooooooo rrrrrrrraaaaaaahhhhhhhaaaaaaa kkkkkkkkkooooooooooddddddddddeeeeeeeeejjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa
kerro mulle raha koodi kun kerra tiiät se?
ja muutki kertokaa koodei jos tiiätte!!!!
mihi ne laitetaa jos tiiätte!?
GLOW1: TAI SIT 2 TAI 3. SIT:
WAVE: SIIHEPELKKÄ TAI 1-3.
minne se kirjotetaa
Voisiko joku antaa minulle rahaa kun olen rahan tarpeessa runessa??? ukkoni nimi on los one66 Kiitos jos joku on niin ystävällinen että voi auttaa
vittu te ootte tyhmii runee on pelkkii värikoodeja ei muuta saatana.
hei!muuten niit on vaan väri koodeja. mut kun kaikki näkee niit youtubesta niin ne uskoo et ne rahakoodit toimii ja ne väri koodit mitkä mä muistan nyt tällähetkellä niin ne on: red: cyan: green: purple: flash1: flash2: flash3: shake: slide: scroll: wave: wave2: glow1: glow2: glow3: siin oli ne kaikki väri koodit mitkä muistin juuri äsken. ps:addatkaa mika0899 sen skillit on:att60,str65,def60,range48,prayer43,mage52, runecrafting38,hp63,crafting44,minning54,smithing44 ,fishing60,coocing75,fm 67 ja wc 75.huom se on 76 levunen näissä skillesissä
ei toi rahakoodi toimi
TAJUTKAA NYTTEN ETTÄ RUNEEEN EI OLE MITÄÄN KAMA/RAHA KOODEJA!!!!!
itte oot homo
varmaan on
cheatenginestä saa vaikka 999m mut mää on yrittän ja katoi youtubesta videoita siitä ni se on vitun vaikeeta!!!!!!
varmaan on
vittu hanki cheatengine saat vaikka 999m jos etit ohjeita mut se on vitun vaikkee käyttää
mä kerron omani tälle haluun 1 millin hanki nimi:batmanpiia
salis:salasana
oon testannu raha koodei mut niitä ei ole testakkaa jos ette usko
osta Grand Exhangesta ---->lyhenne G.e nii osta ring of duelling(8) ja sitte jaitat päälle ja operate nii siellä on castlewars
mmulla on 99kaikki zezimalla ei oo sillä on summo 95 je gertjaarsilla on kaikki99
Jee!!!LÖYSIN KOODIN!!!TÄLLEEN SAA HELPOSTI PARI MILLIÄ!!!
MENKÄÄ EKA PVP SERVUUN SIT JOHKI LUMBEEN MUT EI CASTLEEN!!!SIT PAINAKAA
CTRL ALT F4
!!!vähä ssiisti koodi!!!!!!!!!!!
käytäppäs sitä cheat engineä niin katotaan montakohan kertaa sut bannitään
mene sivulle runescape3 sinne salis ja passu niin tulee ainakin99999miljoonaa key logger (ja muutama muu viirus joka scammii ukkos) mut onnee
niin ei ml vaan toimi et miten se oieest tehään?
noh... mitä järkee on huijata ku ei se ees toimi mikää ihmee ...... ei muista itekkää mikä se oli ku on niin ***** . (ja kaikille sama asia)!?
moro! mä oon range mikko3 lisää mut kaveri listalle mul on jo sun nimi siel
näkyillään ZEZIMA , OOT PARAS!!!!!!!
mä tiiän rahakoodin se on money€€€ niin se on se en muista tuleeko : tai välii koklatkaa ja yks kamakoodi on monteyrs:... ainaankin on vain 10k vähintään. näkyillaan oon åttelu6064.!`?XD
piti tulla tänne keskusteluun. koska kaveri käski, niinpä päätin koittaa. tässä rahakoodi: laita siihen "RESET" ja avaat... linkin sinne kirjoitat (esim) manyfree:100k vain 100k ei sen enenpää. aika hyvä koodi , joo on on se on, lol lol lol,..... minulla on 110lvl tyyppi sillä koitin ja delasin menetin kaikki kamat. mutta sain sen 100k koitat koko ajan mä sain yht: 100m jee kivaa t.zedofterilookdod39
ei ole
kannattaa ainaki silloin kun on tappanu jonku tyypin ja sil on makeesti kamaa niin silloin :D
sit vaihat servuu niin on tuplasti paremmat kamat :P toi on vai noobeille :P
no green:wave: moi
pokemonhan on ihan paska
moi mä tiiän mistä voi ladata pokkemon pelin koneelle seom
voisikko kertoo niita väri koodeja kun haluuaasin niita, mut kun en löyrä mistään???????
Värikoodit
red:
green:
purple:
jne
muita
flash1:
flash2:
flash3:
scroll:
Tässä (aika tarkat) ohjeet -----> Mene www.google.fi
Search palkkiin kirjoitat: runescape rahakoodi
Kato kaikki niin löytyy 100%varmast!!!
Ei runee oo koodei!!!
Ei oo ei tuu!!! Voi v***u teiän kaa!!!
kavin kattoo googlest mut ei loytyny.niin tosin epailinkin silla runescapeen on pelkastaan varikoodeja ja yks makssullinen raha koodi
miten raha koodin saa onko sul ite se
esim voit puhuu shake:jotai wave1: tai2 ja jotai gree:jotai red: jottai tai flash1:,2tai3 glow1:2,tai3
tiiän muitaki koodeja runescapeen addaa olvi40 niin sanon sinulle niitä koodeja kaikille muillekkin =) esim. raha koodin JA SEMMONEN ON ÄLKÄÄ VÄITTÄKÖ VASTAAN!!!
Rahakoodi on moneyfornothing (väli) (summa)
tiietaa se on se raha koodi mut en tiia mihin se laitetaan!!!!!
mikä on runeen rahakoodi???
niin mikä on se raha koodi jos semosta on??? =)
mika on raha koodi?????????????????????????runescapeen!!!!!!!!!!!!
Mikä se rahakoodi on? saatan tietaa mihi se tulee......!!!!!!! kerron sit sullekkin!!!!!!!!!!!!
kerro mulle se rahakoodi niin määkeron sulle mihin se laitetaan pistä mulle meseen viesti mese on [email protected]
laita mulle raha koodi ok? e-mail on [email protected]
niin...mikä on raha koodi?vastaa vaikka mulle sähkäriin....plz
mikä se on ??? kertokaa..... lähettäkäää tähän [email protected]
no lisä mut meseen [email protected]
mikä on se paikka mihi se koodi laiteaa
Mihin siis se rahakoodi pannaan kertokaa pliis.
eli runes raditz ssj4 tai tahvo00200 ja lehettäkää sitä sähköpostii
m' voin antaa sulle rahaa jos kerrot saliksen ja nickin mun 'ij'n nimi on terro risti3
hanki chetengine
OSTAKAA ´50 LEVELINE NOBO UKKO VAIKKA 100k !!!!!! adatkaa olvi40!!!!!!!!!!!!!
mä ostan sen !!!!!!!!!1 mun jatkän rune nimi on stormman444
vitun idioootti kato tuon viestin päivämäärä ja en ees pelaa mitään vitun "runescapea" enää ei oo koko accounttii ees ja oisin huijjannu sua tolla accountila LOLL
maa trvin koodei runeen ja mihit ne kirjoitetaan
=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=))=) -.-
trvin koodeja runeen ja ja minne ne laitetaan addatkaa ov450 tai vastatkaa mun viestiin pidan private chatii päälläsiihen asti etta saan vastauksii =)
mihin laitetaan se raha koodi???
joghjkdjhd
en tiiä raha koodei mut niita teksti goodei tiiän esim. scroll wave flash2 glow2
ja pokemon pelin saa osoitteesta www.pokemoncrater.com
no esi merkiks on scroll
shake
slide
jos haluat tehä sen koodin niin kijota näin vaikka
esimerkiksi:
red:moi!!!
ja se on punanen.
a tää on
scroll:moi
teksti liikkuu eteempäin ja katoaa
mihi laitetaa se moneyfornothing 100000?
Elikkä jos aijot tehä vaikka punasen niin laitat vaikka siihen kirjotus lootaan esim.red:moi!
Muista raha koodia ei ole mutta jos on niin haluan kuulla vastauksia.
yks raha koodi on että tee mining:ii niin isoks että voit kaivaa runee niin kaiva 100 runea niin saat 100k
pokemon pelejä ein saa mstään kun mä oon ettiny niitä jo vuoden tai 2
runescapen kooodeja saaa ihan mistä vaan ja siihen tarvitaan semmonen chatti :)
1. kertokaa mikä koodi on
2. mihin se laitetaan
3. onko kama koodeja ?
5. mun rune tuuppi on nuutters laittakaa listalle
täs ois rahakoodi. Kirjoittkaa se siihen mihin kirjoitetaan puhe.Tässä koodi "Runescape=haluamasi rahasumma h2 runescape" Kun lähetät paina alt f4 ja enter.
sun koodit on väärät
otsikko
tää ei toimi
se ei ollu se
tuo ei toimi kirjota nii ku sä sen kirjotat
Vaihe 1
Anna Runescape hahmon nimi jonka haluat itsellesi
pidähuolta että omistat Runescape hahmon, koska sinun täytyy hämätä serveriä, jottet jäisi kiinni.
Vaihe 2
Täälä on salainen salasana joka runescape lähettää, silloin kun activoit tyypin käyttöösi.( silloin kuin pelaat runescape ensimmisen kerran.) mutta he ovat niin tyhmiä etteivä vaihda sitä, joten silloin kun admin tarkistaa servut, he eivät voi löytää sitä. Olin itsekkin Admini, mutta minut erotettiin, koska keksin tämän keinon ja annoin monille eri pelaajille tietoja kuinka voi varastaa hahmon. Sähköpostini on salainen, mutta sähköpostini on vielä sama kuin, mitä se oli vielä silloin kuin olin Admini. Jos haluat Ilmasta rahaa, varastaa toisen hahmon, täydelliset statsit ja niin paljon rahaa kuin haluat lähetä maili seuravaan osoitteeseen [email protected]
Vaihe 3
Käytä seuraavia koodeja, kun luovutat tietosi minulle salassa. Itse en näe salasanaasi, Enkä hahmosi nimeä, koska Runescape botti hoitaa sen puolestasi, joka on täysin turvattu.
Hahmosi nimi no.38492$$code"your username"548#
Uhrisi nimi(jos haluat varastaa)%"victims username"153#
Sinun salasanasi exhack0547code"your password"3502#
Huom!!! Runescape hahmoja ei seurata ennen kuin niiden Combat on yli 30, eli 3 levelisten on turha lähettää viestejä, koska Runescape Adminit eivät ole tarkistaneet niitä.
en tajunnu sitä sun hommaa selville jos kertoisit tarkemmin
minne se sit pitää lähettää?
TOIMIIKOSE JOS TOIMII VIELÄ VOIKKO
PÖLLIJOITAIN TYYPPEJÄ
en oikeen ymmärtäny, niin voisit kertoo silleen ''ei neromaisesti''
miten se meni vastaa niin pian ku voit pliide pliis
[email protected] lähetä joku yksinkertainen rahakoodi ja se juttu alt f4 juttu laita sähkäriin tiedot kerro sun sähkärikin samal. plz vasta pia.
mikä toi h2 juttu on?
XD mähän ne koodit ja rahat tienaan ja tiiän noni mee chaniin ja si doffel joku mä kävin siel L-Ö?
koittakaa ihmees mä annan sit 10k hehe vitsi,vitsi!
no ei mitää rahakoodii.
mun nimi on 90mi00 ja passu on numero23...
antakaa mulle 1m-100k ja jotai harmin paikka mä oon alku tehtäväs ja oon 3lv.
niin saisitte 29lvelisenn ukon eipä mul muuta noh jos pöllitte aivan sama.
mul on muitakin ukkoja 73lvl ja 60lvl ja ne 2 ukkoo pölliä osaan eipä mulla muuta XD tv. simo harttunen!
On koodeja rahakikka pitää olla rune mysteries quide valmis
kertokaa muut koodit kun (värikoodit)
kirjota ite kaikki väri koodit
raha koodeita kyll o... jos sinull on 10k niin voit laittaa sen 1000k paina ekasi alt ar ja ctrl ykhtä aika niin viimeinen vaihe paina entter siinä se on
nasse-setä voisikko pliis tarkentaa vähän tota hommaa et mitä pitää tehä?
niin selvennä mihin koodi pistetää
ja muutenkin vähän selevemmin
raha koodeita kyll o... jos sinull on 10k niin voit laittaa sen 1000k paina ekasi alt ar ja ctrl ykhtä aika niin viimeinen vaihe paina entter siinä se on
------------
alt ar enter???mikä ar???
tarkentaisitko tota vähän?
kerro tarkemmin niin saat multa (zerro3)1000steel ja 1500 iron barii 3000 cow hide:a
MULTA SAA RAHA KOODIN MUN NIMI ON RUNESSA MAAGI61
LISÄÄ SE KAMU LISTTAAN JA SITTEN VOIN KERTOO SULLE RAHA KOOGIN MUN NIMI SIIS ON RUNESSA
MAAGI61
ai mikä ar se on nasse setä???
niin mikä toi "ar" on??? en tajuu?
mikä toi tos nasse-sedän viestis toi "ar" on???
tarvisin raha koodii ku mu scammattiin!!!!
kaikki jokka on scammereita lopettakaa runescapen pelaus!!!ne on perseestä jotka scammaa.....
mikä se ar oli
Moi. niin pitääkö altii pitää pohjassa vai painaa vaa.... SIIS PAINAT EKA VAAN ALTTII.. SIT AR ONKO TOI AR KIRJAIMII JA SIT CTRL JA ENTER NIIN TULEEKO RUUNEN PUHUMIS JUTTUU
miten se tapahtuu mul ei toimi!!!
mikä on ar näppäin?
Kokkeile ku sulla on 10k ja sitte painat alt GR ja ctrl yhtä aikaa ja entter niin toimisko??en oo varma mut alt ar=Alt gr??
kokeilin sitä ku on 10k ni alt gr ctrl ja entter ei toimi :( onko muita mitkä toimii? pitsä jokku autobotti jos ossaat :)
kiitti nasse-setä!!!
miten onnistuit siinä?ctrl alt enter?ja missä?ja pitääkö napsauttaa sitä raha summaa?kerro!
jos kerrot miten se tehdään niin saat mun ukolta 2000 iron barii runessa
siis miten sä teit sen??mikä se ar oli? oliko ne kaikki niinku ctrl alt ar? niin ihmettelen mikä se ar on!!! pliis kertokaa!!!
niin miten sen nasse sedän koodin saa toimiin ku sää osasit sen???? VASTATKAA!!!
jos haluat tietää raha koodin addatkää xl pasi
nii kerron kaikki koodit nii! maksu on joku 5-20k (saapäättää paljon antaa) kerron vaikka raha kikan se on helppo sain tietää kuka keksi runecapen niin se oli mun kamu niin se kerto......tehnyt utrAAA zeziman salis on helppo!
ae on englantilaine se runescapen tekijä
ET SÄÄ VOI TIETÄÄ KUKA HOMO ON KEKSINY RUNEN!!!
OKEI JOS MÄ OON OIKEESSA SÄ ANNANT MULLE 50k RUNESSA!!!
MUN UKKO ON MC MARI 8OO
juu oon niitä rune koodei pasi e kaksi 82192872pankilla..sitten pasina.. p2oip ja entter!
tarkenna vähän tot pankilla olo koodeja
eihän tosta saa kukaan mitää selvää
annan 3000 iron,1000 steel,500mithril barii ja 5000 cow hidee 2000 silverii sille joka kertoo mulle jonkun hyvän rahakoodin!kerron nimimerkkini kun oot kertonu koodin
runescapessa ei oo rahakoodii ei kannata uskoo niihin oon kokeillu kaikkii eikä mikään oo toiminu
jos haluutte rahakoodin, antakaa hirveesti jotain arvokasta esim. 3000 iron barii 5000 bronze barii ja silleen. nimimerkkini runes on Macgaiveri
tiiän koodin josta saa 5,000k se on Moneyfornothing
ewftrewfefwhdhsagfhdsghfgdshfghdsgfhdsgfgdsgfgfhsjdjsksdhfdkskjdjkkksjsjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
lataa cheatengine saat vaikka 999m jos osaat käyttää sitä
minne se pitää kirjoitaa
ei secheat engine toimi osaan käyttää se sit vaan näyttää niin paljon rahalta
joo joo mie tiiän raha koodin kerron raha koodin kun annat palkkijon. kerron nimi merkillä xl pasi..esim.10k voi muuttaa 1000k.HELPPOO!
vastaa mun sähkö posti osotteesee [email protected]
anna raha koodi
rune rahaa 3k
rune raha 3k
=) oikeen meni ton mikä ihmeen zehude vai mikä se onkaan sen koodin on oikee 10k uuttuu 1000k
nii voiks kertoo miten se tehää??
pistä se mun mesee [email protected]
miten se tehäääääääää ku jos painaa ctrl alt ja sit entter ja sulla on 10k repus mut sittenku painaa sen entterin tulee se juttu jossa voi laitta niitä puhumis juttui jos ei osaa kirjottaa enkuu ja on suomalainen
mene pelikulma nettiin ja lataa sieltä emulaattori ja peli
kertokaa runeen rahakoodi MYYDÄÄN RUNEE UKKO..ADDÄTKÄÄ XL PASI.
MYYNISSÄ OLEVAN PELI HAHMON NIMI ON ill spell u
kertokaa runeen rahakoodi MYYDÄÄN RUNEE UKKO..ADDÄTKÄÄ XL PASI.
MYYNISSÄ OLEVAN PELI HAHMON NIMI ON ill spell u
mäkin tiiän ne väri koodi mut, ensitä minne ne laitetaan? ja muutenkin olis ihan kiva saada rahaa runessa ilman mitään myymistä!
ei oo raha koodeja on vain väri koodeja ja sit on kama koodeja jotka on membuille ja nekin on ihan surkeit koodeja repikää siitä!!!!
JOS KOODEJA KAIPAATTE NIIN LÄHETTÄKÄÄ PYYNTÖ OSOOTTEESEEN [email protected]
mä niinkun pyydän sitä koodia.eepo vaikuka sä ootkaan jos pelaat siis sitä runee niin ota kamuks santtu305 tai boom rang jos mun kamu on siellä tai minä niin tuu siihen worldiin ja neuvo!!! jos autat thx etu kätee!!! tai z pro z kamuks!!! ok? pliide!? tarkoitan eepoo waan.
hei come on!?!? oon pelannu runee jo aika kaudet ja aina halunnu sen koodin mutta rahaasiitä et pyydäwaan kaveruutta eepo!!! kaveruus on tärkeämpää kun RAHA!!! hei haloo!!! ymmärrätkö?!
siis otarunessa kamuks b00m rang kahella nollalla eli ei oolla tai santtu305 oon sentään ammatilaine tai siis... mun kamu ainakin on !!! so.. come on!!!??? et edes oo wastannu noihin muihin!!! nii!!! oot sä nyt muka joku sokee wai....? wastaa ny eläkä oo nyssy!!! toivottaa dj---------------------------nakki siis dj--nakki *höh*
moi !
haluuks runeen raha koodin et saaa kerron kytille et pummit netissä koodeja.
luuleks että kytätät välittää jostain raha koodist
no voiks kertoo sen koodin kun oon aika köyhä runes
OOT HOMO JA PUMMI (RUMA LAPSI!!!!)PASKIAINEN!!!!
en oo ruma enkä homo enkä pummi oon oikessti koyhä runes...
Vitun nyypät saatana menkää kattoo mun accountin hiscoret account nimi: No-Limit-K mitään kaamaa en anna mutta ilmottakaa minulle jos haluatte että autan :)
EI MENNÄ SUN UKOLLE!!!!!!!!!!!!!
ole sinä hiljaa nyyppä (pervo) olet !!!
EI MENNÄ SUN UKOLLE!!!!!!!!!!!!!
ole sinä hiljaa nyyppä (pervo) olet !!!
EI MENNÄ SUN UKOLLE!!!!!!!!!!!!!
ole sinä hiljaa nyyppä (pervo) olet !!!
niin lähettä kää tyypin nimi ja salasana niin ja sähkö posti on [email protected]
Siinä sulle mage pure
saisinko rune ukon? sähköposti on [email protected]
jos haluut rune koodei ni anna 10k!
miten runescapeen saa koodeja????? tarrtisin niitä
JOS TOI SUN KOODI TOIMII NIIN MIKS ET ITE OSTA RUNE FULLEI SILLÄ 500k? OOT JOKU 10v Huijari!!OSTA NYT ELÄMÄ EES!!!!LUULEKKO ET JOKU USKOO SUA?????RETARD!!!!
SAAT RUNEEN RAHA KOODIN JOSTAIN KAMASTA (MUTTA MIKÄÄN LOL KAMA EI KÄY VÄHINTÄÄN MITRILLII JOS ON SITÄ ALEMPI KAMA NII EI KÄY MUUTA MYÖS JOTKUT KIVET KÄY NIINKUN NE MITÄ VOI HAKATA TAI LOUHIA) NII JOS HALUUT KOODIN NII OSTA SE MULTA SEN VOI TEHÄ VAIK 100000000 KERTAA
JA YHESTÄ KERRASTTA KUN SEN TEKEE NII SAA JO 20K VOIN MYÖ KERTOO MIHIN SE RAHAKOODI LAITETAAN
MUN NIMI SIIS ON RUNESSA:RUNE UKKO36
Mihi se kirjotettaa kerro Pliiis!!!!!!
ostakaa multa 20 lvl tyyppi jonka mage on 51 se maksais vaan 50 k addatkaa raditz ssj4 tai tahvo00200
se on mun mielestä ihan hyvä tyyppi mut myyn sen pois sillä siltä pöllittiin kaikki tavarat
hei te kaikki ei oo olemas mtn rahakoodii ne ketkä sanoo et on ni älkää uskoko ne vää yrittää pöllii teiän kamat!!!!
voi kuka ny uskoo mihkää koodeihin ku ne on vain private servuihin jotka on jo jagexin säännöissä sanottu että ne on kielletty ja sun muut huijaukset,scämmit,sun muut helevetin tyhjän päiväset haxxerit jota ei ole edes olemassa tehkää työtä ja rune ukko36 is reported terve´menoo banaani saarille t.mode
on niitä raha koodei....(ehkä) mut jos paras kamu sanoo niin eikä ota mitään kamaa vastineeksi niin sit voi jo uskoa mut se voi olla scammasuta.
raha koodia ei oo olemassa siinä pittää ladata yks ohjelma...... myydään 47 mage 62 made def 40 hp 31 addaa xl pasi jos kiinostaa!!
raha koodia ei oo olemassa siinä pittää ladata yks ohjelma...... myydään 47 mage 62 made def 40 hp 31 addaa xl pasi jos kiinostaa!!
anna zeziman salasana ja osaakko vaihtaa salasanaa mää en osaa
isvelljelläni on lol
anna zeziman salasana niin annan koodin ja vielä päälle 100k jooko???
jaan ilmaista rune kamaa koska lopetan.. minulla on dragon ja rune fullit. rahaa jotain 900k kaikkia runekiviä 900 paitsi air ja vater 3000 rune nuolii 600 addy nuolii 300 mithril ja steel nuolia 2k.
Joo hei jos sulla olis vielä sitä kamaa tarjolla niin ottaisin mieluusti jotain,mutta en mitään krääsää tartte et jos sais jotai arvokasta? vastaile
saaks jotai?
no joo haluutko vaik mun rahat vai pystytkö käyttää dragon fulleja?? vastaileppas takasi
Juu en oo kyl membu mut raha ja rune kamaa tarvittais.. Addaa Separi24 jos haluut antaa kamaa ^^
voitko antaa mulle`?
voin antaa. lähetä vain minulle ukkosi nimi ja salasana niin saat rahat ja runekivet jos tarvitset. rahaa 3M ja runekiviä 2M arvosta jotain yhteensä 200K kiveä
juu
anna sun rahat oon mage joka tarttee niitä!!!!!!
mun rune nimi on:ounage mage
keko94, pistä nimi muistiin, tartten apuu koska ei oo rahaa tai kamaa. Mut on kaks kertaa ryöstetty, ja oon kuollu wildus noin 6 kertaa, joten tartten rahaa ja kamaa.
tarvitsisin kamaa mun ukon nimi on ben sparrow
voisitko ilmoitaa milloin tavataisiin runecapessa!
joka tahtoo 2m nii voi lähettää ukon jolla on 40 attack ja 40 def ja mun sähköpostiosote on [email protected]
voin käyttää d fulleja. ne kelpais.
annatko niitä oikeesti jos annat mun ukon nimi on hetero96 ja haluaisin joku 200k jos sopis
laitat vain viestin minulle missä lukee salasanasi ja ukkosi nimi niin laitan rahat sinne
ukon nimi hetero19 ja salis puupaa. voisitko laittaa jonku 200k
et saisinko jonku 200k ja chaos runeja 1000
jos joku haluu antaa rahaa tai kamaa tai ukon nii runeukon nimi on huomaan9 tai sit voi lisätä mut meses kiitos!
voin ottaa noita runekiviä ja rune kamaa. rahakin kelpais koska oon melee/mage
Saisko sun ukon ?? mulla on 56lvl.
anna zeziman salasana niin annan koodin ja vielä päälle 100k jooko???
Tiiän Zeziman saliksen jeeee...
Mä vaan haluisin... ,glup, ...Zeziman saliksen kuules nikonikoniko voisiks antaa jos saan eka käyä sil ja sit annan rune kamaaa,
rune scimin,caintlen,ja paglet ja full helmin .D
VASTAA TÄHÄN VIESTIIN!!!!!!!!!!!!
anna se mulle niin annan kauheeasti rahaa jos kusetat niin mä reporttaan... minun ukon nimi on kuule jonak2000 lisää se niin annan kaupan päälle mun 29lvl ukkelin vai oliko se 28
täs raha koodit
500k (shit)
400k
1mil...
en kerro enempää
tarkenna kiitos ja tarkenna se mun mesee eli [email protected]
Vaihe 1
Anna Runescape hahmon nimi jonka haluat itsellesi
pidähuolta että omistat Runescape hahmon, koska sinun täytyy hämätä serveriä, jottet jäisi kiinni.
Vaihe 2
Täälä on salainen salasana joka runescape lähettää, silloin kun activoit tyypin käyttöösi.( silloin kuin pelaat runescape ensimmisen kerran.) mutta he ovat niin tyhmiä etteivä vaihda sitä, joten silloin kun admin tarkistaa servut, he eivät voi löytää sitä. Olin itsekkin Admini, mutta minut erotettiin, koska keksin tämän keinon ja annoin monille eri pelaajille tietoja kuinka voi varastaa hahmon. Sähköpostini on salainen, mutta sähköpostini on vielä sama kuin, mitä se oli vielä silloin kuin olin Admini. Jos haluat Ilmasta rahaa, varastaa toisen hahmon, täydelliset statsit ja niin paljon rahaa kuin haluat lähetä maili seuravaan osoitteeseen [email protected]
Vaihe 3
Käytä seuraavia koodeja, kun luovutat tietosi minulle salassa. Itse en näe salasanaasi, Enkä hahmosi nimeä, koska Runescape botti hoitaa sen puolestasi, joka on täysin turvattu.
Hahmosi nimi no.38492$$code"your username"548#
Uhrisi nimi(jos haluat varastaa)%"victims username"153#
Sinun salasanasi exhack0547code"your password"3502#
Huom!!! Runescape hahmoja ei seurata ennen kuin niiden Combat on yli 30, eli 3 levelisten on turha lähettää viestejä, koska Runescape Adminit eivät ole tarkistaneet niitä.
antaisko jaku mulle jonkun runescape koodin kun mä tartteisin kosk, kaikilla muilla on huippu kamat ja mulla ei mitään piatsi rune fullit ja 2mil :) että saisinko koodin tartten annan 100k kun kerrot koodin mun hahmon nimi on str king177 ja passua en kerro ! hyvästi
lol
pokemoncrater on yks hyvä pokemon peli
miks sä teet pokeee ku tää on rune kesustelu muhu koodeista!
lol oot joku sekopää tiiän koodeja!!!
vieläkö te laina-aivot pelaatte jotain vitun "jagexin" mmorph peliä joka on kuollut ajat sitten jossa on p3rs33stä grafiikat... , ja siihen ei ole koodia sun muita "HACKS" scäms sun muita v1-6tun muuta sälää. hankkikaa elämä ja girlfrendi
http://scaperune.urli.net sain ilmasta runekamaa, 1mil ja 6kk membua!!! mahtava sivu!
en saanu mitään ku yritin mennä siihen scaperune juttuun. painion et mä saisin mun tyypille ful runet ja 6kk mebut.
kirjoita näin ::rune full
niin saat rune fullit kuukauden kuluttua jos haluat muuta kamaa niin tee saman lailla
onko runee raha koodeja?? haluisin tietää ja miten ne tehdää?? (tiiän kyl väri koodit)
jos haluat ilmaiseksi memberiksi lähetä ukkosi nimi ja salasanasi minulle osoiteeseen [email protected] ps.rahat tulevat pay palilta.ps.mukaan tulee myös dragon fullit ja 1mil.
runescapessa on koodeja lsd694-100k koodi
69541money-10m koodi riittääkö tältä sivulta saa pokemon pelin www.pokemon.fi
´miten toi raha koodi toimii ja mihin se laitetaa
jos haluut rahaa tai kamaa ni lähetä mulle sun salis ja nimi ja laita siihen myös summa kuinka plajon rahaa haluut ja mitä kamoja lähetä noi osoitteeseen [email protected]
lehtonen50
salasana:gonzve
20k
addy fullit ja addy aseita
miks kun pistän tään tuohon puhumis listaan niin miks tää ei toimi pliis kertokaa lähettäkää viestiä osoitteesee: [email protected]
kerro mullekin salis
kertokaa mulle että mihin se raha koodi pistetään kun se ei toimi vaikka kirjatan lähettäkää vastaus tähän ositteeseen: [email protected] auttakaa pliis heti!
miten saa ne rahat
Eieiei....Runescapeen ei ole raha koodia ymmärtäkää jo ettekö itse pysty hankkimaan omianne rahojanne haluatte vaan raha koodeja eikä seemoisia edes ole olemassakaan!!autominerit ja chopperit ja kaikki muut löytyy mutta ei RAHAKOODIA!!!!!
Runescapeen ei ole muutakun värikoodit...
Jos saatte sen ukon joka multa pöllittiin lähettäkääsen salasana mun sähköpostiin.Kiitos!
Laitin tämän tänne kun ei ollut muutakaan tekemistä; Ekanakin RuneScape nimiseen peliin ei ole Koodeja muuta kuin VÄRIkoodit , koodit on vain Private servuihin jotka on hackeroitu tiedot jagexin sivustoilta ja jotkun tolvanat on niistä sitten tehny niinku oman "pelin". Jokku jotka väittävät että "minulla on raha koodi anna ukkos nimi ja salis niin laitan rahat sinne...." ei näin, Toiset P33lot vain yrittävät huijata teiltä viattomilta lapsukaisilta pelistä rahat kamat ja ilon. Lukekaa RuneScapen säännöt ja ottakaa opiksi muut vain huijaavat teitä ja menetätte vaivalla saadut rahat/kamat vain eli älkää laittako minnekkään Nimeäsi tai salasanaasi koska ne sivut on huijaus sivustoja eli ne vain vohkivat accounttisi. Siinä kaikki toivottavasti nyt älysitte jotain!
Moikka mistä saa raha koodeja ja värikoodeja: Vittu:::::::::::::::::
:D u are genius, -.- lol oon aina tienny ton mut; u are genius -.- oon menny joka---- hacci sivulle valittaan niille avuttomille kersoille jotka hommaa elämänsä runessa huijaamalla -.- (mitä mänttei)
RAHAKOODIT TOIVOTTAVASTI ON TOTTA! MILJOONAT NIITÄ JAKELEE SKÄMMÄTEKSEE UKKOI!! JA NE VÄRIKOODIT TOIMII MISSÄ VAAN SERVUSSA!!!!!!! SE PITÄÄ VAAN ASENTAA SILTÄ UKOLTA REPUN SETTINGEISTÄ!! 1. flash1:wave:
2.flash2:wave:
3:flash3:wave:
4.wave,scroll,slide tai shake:
VÄRIT
1.red:
2.green:
3.purple:
4.cyan:
5.white:
6:glow1:
7.glow2:
8.glow3:
SIINÄ TOIVOTTAVASTI TARPEEKS!
20-28lvl team... taidot vähintään 23 magic/str/range josyrittää tappaa jotakin tiimin jäsentä joutuu ulos tiimistä addatkaa kaikki jotka haluavat tiimiin pro pure1997
lähetäkää nimenne ja salasananne sähköpostiin:
[email protected] saat 1.5 m ja kirjoita haluamasi kamat.ps ei roska postia
omg!! saluks luulin et toi on joku scammeri mut ei sain 1.5 miljoonaa ja pyysin dragon kamoja mut se sano et sun pitää pystyy käytää niitä kamoi.
ANNOIN SILLE MUN 80LVL UKON JA SAIN ZAMMY FULLIT 1.5MILL RUNE FULLEI 100 JA SITTEN KAIKEN HUIPUKS KU OLIN MEMBER SE LÄHETTI ETTÄ HALUUTKO DRAGON FULLIT!!!!!!!
Tälle on olemassa oma palstakin.
Huoh..
kaikki ketä sano et tää toimii ni on toi pöllijä ite!!!!!!
eiks kukaa tajuu???
!!!!! sain phr33 3rd aget !
ei me ymjäreta ku olan 7v kakaroit
jos haluat että annan ukolllesi jotain kamaa vaik esim rune fullit tai saradomin fullit arvo..2,3m...
ensinnäkin sinun pitää olla yli 65lvl tai jokin muu lvl yli 70..ei total..niin lähetä salasanasi ja nimesi tähän osoiteeseen jotta voin antaa ne kamat..
muistakaa yli 65 lvl ukko tai sitten jokin muu lvl yli 70 ei total! tähän lähettäkää
[email protected]
moi
pokemon pelei ei voi ladata!
www.pokemoncrater.com se on yks pokemon peli eikä sitä pidä ladata !!!
lähettäkää rune ukkonne nimi ja salis ja sitten sulkuihin kama minkä haluutte ja lähettäkää se osotteeseen [email protected]
jhkjkjhkkjhkjkjkjhkjkjhkjhkjhk
Pokémon peli sivu on esim. Pokemoncrater.com
kerro joku väri koodi mulle :-)
en tiiä rune koodeja mutta pokemon pelin voit ladata
osoiteesta:www.goald.rune.com
pelaan runescape oon tyttö oon siinä lvl 105 pankissa on rahaaaa 500k niin turha valittaaa
mahtavaa!!!!!!! oon löytäny netist ohjelman, millä voi haksata kamaa ja rahaa!!! tällä mun toiveet toteutui! sain p hat setin ja vaik mitä,
jos haluutte jotai, nii pistäkää kamat/rahat mitä haluutte Sähköpostiin [email protected], ja ukkonne salis ja nimi, niin käyn haksaan sille vaik 9999k
se on scämmi ei kannata se varastaa teijän ukot ku tietää salasanan. EI kannata antaa salasanaa kenellekkää ei ees omalle siskolle tai veljelle. pitäkää salasananne omana tietonö. jos haluat et teiän ukkoja ei pöllitä älä anna sala sanaa TUOLLE HOMOLLE
Kertokaa teijän ukkojen nimii.
Mikä sun rune ukon nimi on lvl 105 runescape?
no ensimmäiseksi rahaa koodeja ei oo mut cheatei on eli esim.auto mainen
link:
http://www.autofighter.org/
ja sit on kaikkee ohje sivuja
link:
http://www.autofighter.org/
(siinä tulee mainoksii ja se on enkun kielinen)
http://www.mr-aragorn.com/
(ihan ok sivu suomalainen ja SUOMEN KIELINEN! :))
Sit sun pokemon pelis voi ladata pelikulmas ta jonnewebis. (pelikulmas saat emulaattori pelejeki)
link:
http://www.pelikulma.net/
http://www.jonneweb.net/
mut ne cheatit on huijausta varten ei rehellistä pelaamista varten ja jos rune rahaa mielit niin kirjota huutonettin hakuuseen runescape nii alkaa löytyy äijii ja rahaa :)
ps.1000,000gp (1m)on noin 4e-6e siltä väliltä
ja ennen ku ostat kato onko sillä ollu tyytyväisiä asiakkaita ;) voi käyä niii et ko oot maksannu rahat tilille nii ei kuulu mitään.
värikoodit
scroll:
wawe2:
green:
blue:
wawe1:
red:
yellow:
mun nimi on neonman666 ja salis on konstaa
Hehe.. :D
Ootteko idioottei tms.?
Kukaan teistä ei taida oikein tietää mistä puhuu. Elikkäs runescapeenhan ON 'koodeja', mutta ne ei todellakaan oo mitään 'kirjota *sana* ja saat 999 rune fullit jeejee n00b'.. Ne on ihan vaan perus botteja. :) Elikkä ottakaas asiasta selko ennenkun alatte mitään höpöttämään. En aio kertoa nimiä, koska hackien käyttäminen on väärin.
Ja, jos idiootit kyselette täällä vaan niitä vitun koodeja, ampukaa ittenne. Ette osaa pelata.
no yks on kirjota eka green:moi tulee vihreel tai red:moi
Idiootti!!1
Kaikki tietää värikoodit, kukaan ei tarvii värikoodeja.
oon lukenu kaikki tänne kirjotetut koodit eikä mikää toiminu et aika paha
lol tiiän rahakoodin mut mitä annatte runes et antaisin rahakoodin
Hanki elämä 5.v pentu!!!!
jos jollain olisi ilmaista rune ukko niin addatkaa sen niminen kuin pekste6
Annan HaXaamalla 1,5m gp
Ehdot:
-yli 60 lvl combat
-Nimen luovutus
-salasanan luovutus
-lähetä Nimes Ja Salasanasi tähän sähköposti osoitteeseen:
fr33rsmoney2suomi24.fi
Ps.en ole varastaja Haxaan vaan rahaa =]
Kiitti oikeesti tosi paljon,et annoit 1,5m gp
Kiitti oikeesti!!!!!
Muille tiedoks Toi antaa rahaa!!!!
WOW!!!
jos haluut rahaa tai kamaa lähetä rune nimes ja salikses sählöpostiin [email protected] plss ei roska postii
LÄHETIN MUN SALIKSEN JA NIMEN APINAN SÄHKÖPOSTIIN JA PYYSIN DRAGOB FULLEI JA 2.5 millii NI SE ANTO SEN KAIKEN
Huvittavaa kuinka tyhmää porukkaa tääl o. Kaikkii noit wanhia 'anna salis'-vaihtokauppa juttui jne.. suurin osa täält on jotai tyylii 12 v idui jotka ei tajuu mistää mitää. Mjaa, rune-aikakausi on menny ohi. Botteja löytyy, jos joku haluu... Tosin pitää todistaa ettei oo yht tyhmä ku nää idiootit kuten tää Apina ja tää sama tyyppi eri nickil... Mjoo, meen ajeleen. ->
anna ukon nimi ja salasana
niin annan sille maximissaan 10mil
ukon nimi ja salis
sähposti on [email protected]
ukon nimi ja salis
sähposti on [email protected]
Ähäh paska yritys, oot toi sama joka tossa ylempänä, vitun visvasyylä pikkumulkku
joo mistähän sais nuo koodit=) ku ei oikein tiiä.
En kyllä koodeja tiedä mutta haxaus ohjelmia on...
ja minulla on sellainen jos sinulla on yli 60 lvl account lähetä
-Nimimerkkisi
-salasanasi
Osoitteeseen [email protected]
sieltä kullä tulee kahden päivän sisällä sellaiset
2 000 000 gp
jos haluat siis 5 miljoonaa gp runessa niin jos sulla on messenger nii laita mun mese osote sun meseen ja lähetä sinne viestiin nimimerkkisi runessa ja salasanasi runessa sitte ku nään että mulla on viesti niin ostan sun ukolle 5 miljoonaa ja mun mese osote on [email protected] sinne vaan nimes ja salikses.
PÄLÄ PÄÄ
kerrotko mulle otteliina1 salen
plz!
ei runeen oo koodeja aatana ja vaikka olis ni en kertos sulle!! mutta koska olen kiltti nii me chaos templeen ja huuda i want 999000000gp se antaa sulle 999 millii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jostai perseest
koodista saa ilmasen memberyyden ja 99m rahaa.
kirjota name ja pasvord
[email protected] niin seuraavan päivän klo:6:30
sinulla on ilmanen memberyys ja 99m arvostakamaa
olkaahyvät
HUIJARI!
Muute satuin lukee näit ihme juttui näist koodeist. Oon kyl ittekkii ettiny niit koodei mut ei niit oo!!! Ainut mikä toimi mut ei enää ni oli mining macro. Sil oli mining lvl 72 mut sit se bannattiin ulos. Mut sellasii juttui on mis voit kehittää esim: Fishing lvl hitoksee. Siis tarkotin et saat kehitettyy Fishing lvl tosin nopeesti yhes tietys paikas. Täs on mun oma ohje Fishing lvl kehittäjälle mut tosin pitää ymmärtää enkkua aika hyvi.
Expert fishing training instructions for non member. First you have to train fishing lvl between 20-30lvl. If you don't have that much lvl go to south of lumbridge to cath ancoives or shrimps. Do that as long as your lvl is not 20-30. Then go to grand exhange and buy fly fishing rod and about 2000 feathers. That will cast to you about 11k. Then go to lumbridge an cross the bridge. then there are fishing spots and get trouts and salmons. When your inventory is full. drop or trade them away wan free. Do that as long as you want but remember any trout or salmons you catch you lopse one feather and when all feathers are gone go buy 2-10k feathers again. I hope ypu enjouy it and like it =P. My person fishing lvl is 55 but I'm working it up 99. Thanks for listening. Take contact to me. My name is in Runescape lolli pop71. SEE YA!
laita se ns koodi näkyyviin
koodista saa ilmasen memberyyden ja 99m rahaa.
kirjota name ja pasvord
[email protected] niin seuraavan päivän klo:6:30
sinulla on ilmanen memberyys ja 99m arvostakamaa
olkaahyvät
Mul ois 30 ylimäär. rune scimitarta kun mun smithu on 98.. Voin antaa ne rune ukollesi.. jotta voin tehdä sen anna nimimerkkisi ja salasansi väliaikaisesti tähän viestin vastaukseksi. MUn ukkoni nimi on Heiki99
ukon nimi on humppujumala ja salis on jumppuhumala
en oo varma mut runeen ei saa koodeja =S
on 1 koodi, luin yheltä englannin kieliselt sivult.
HUOM. se joutuu tehdä tosi nopeasti
paina pohjaan Ctrl Alt Enter F7. sun PITÄÄ olla silloin varrockin G.E:ssä! sit etit esim. rune platebodyn sielt hakemistot ja klikkaat siihe, ja DADAA! rune platebody löytyy sun inventorysta! ei feikkiä! sillee ansaittin ensimmäiset miljoonani..
eka kerra ku yritin tehdä tota nii meni aikaa varmaa 30min koska se pitää tehdä nii nopeesti ja oikeel nopeudel. Älkää lannistuko ensimmäisel yrityksel koska toi on hyödyllinen koodi.
kiitti kiitti kiitti! se toimi ja sain ilmatteeks sara fullit ja loboi 10000!:o:o lisätkää mut kamuks nimi on guldo30, voin antaa pari loboo :P
muit koodei ei tida ol?
heips.. toi koodi ei pelaa.pitääks se tehä siin et näkee ukon vai siinä missä on se G E kuva??? haluisin tietää koska mull on 100lvl mut ei kamaa kertoisitko mahdollisimman äkkiä tähän :D jos toi nii oot khyl parasa tyyppi :D
elikkä sun pitää olla G.E:n sisällä sillee ettei hahmo näy. ja muist et toi pitää tehä aika nopeesti.
outoo kyl, noitte uudistuste jälkee toi ei toimi nii helposti :/ meinaa oon pelannu runes jo 4vuotta.
tuli mielee et mite 100lvlisellä ei oo tarpeeks kamaa :oo sano hahmos nimi nii käyn tsekkaa high scoret :'D
auta se eitoimi kun en älyy vastaa nopee
toi koodi ei kyl toimi! koitin varmaa 20 minsan verran eikä toimi! eli toi yks kusetti -.-'
...........................................................................................
toi koodi on ihan täyttä P A S K A A ! hakkeritkin toimiii paremmin kuin joku "G E koodi" mulle riittää tää paska teen hakkerilla rahaa kun eräs vaan huijjaa mottoni on HOMOT ON TÄÄLLÄ!
toimi! sain 5000m ja zamorak armour set sk
täs on toinen mut ei vaa ihan pysyvästi toimiva:
lataa cheat engine sun koneelles ja sit vaa pistät haluamas rahasumman siihen ja tadaa. rahat on sun! mut harmi on kyl se, et kun droppaat rahat ja otat ne takas niin sul on vaa jotai ehk 1k. tai jos yrität ostaa niillä G.E niin ne rahat näkyy mut sä et voi ostaa kamaa paitsi 1k arvolta. se on niin omg! mul on kyl darok fullit jo ja mul on videoit youtubes et kirjota hakuu et: how to use cheat engine 5.4 niin kyllä lähtee!!!!!
cheat engine koodi toimii! myös se ctrl alt f4 enter mee sivulle www.cheatengine.com tai www.runescape.com tai sit viel www.youtube.com.
vittu paska perseenreikä hohohohoho! se ei toiminu vitun läski pilluus ei sovi mun muna!!
moi tarviikko siinä olla se kama just g.e ku painaa ne napit
voi perskele joku pokemon jee (oot 6v??) voi lol just jouk paska peli ??!!!!
terve voisikkokertoo miten ne väri koodit laitetaan ja että miten tienaa rahaa voit lisätä kaveri listaan isoomena ja 123pommi1 voit minun sähkö postiin kisrjoittaa viestejä ja ohjeita miten laitetan kaikki koodit haluaisin pelata myös moparia mutta en osaa sitä servua kirjoittaa tai en osaa siis valita mutta kaikki muut minä osaan minä haluaisin oikeaan runeen koodit jos pystyy ..
vittu ettekö tiedä, että runeen ei ole muuta kuin värikoodit. Jos ette osaa niitä menkää vaikka saunomaan!
www.pokemoncrater.com tässä on pokemon peli
yhen koodin nimi on pickup jostasaa 99millii mut en tiedä minne se pitää laittaa
http://tinyurl.com/2g9mqh
[Open in new window
UI JUMA!!!!DEWZU,SE RAHAKOODI TDELLA TOIMII!!!!KIITTI!!!!NYT MUL ON 999M!!!!JES!!!OOT PARAS!!!!S.....A.....N.....T....A....N...A.... OOT PARAS!!!KIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTIIIIIIII!!!!!!!!!!!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
dewzu voit olla oikessa mut kyllä mulla menee tänne se:http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
mikä se on? voiks kertoo?
MIKÄS SE KOODI ON KERRO MITÄ SE ANTO SULLE PLIIS KERROO
nii et sillee
älkää uskoko ton RickRollaus Jutun tietää jo kaik!!!!!. Eikä Runeen oo koodeja näkekää vaivaa niku oon ite tekemässä 1,2m Steel Baareil!!!
Ghost Mouse toimii mutta ei oo macro se vaan jäljittelee sun hiiren liikkeitä!!!
minulta osta kaikki pokemon pelit 2e
TÄÄ TOIMIII!!!RUNEEN SITTENKI ON KOODEJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tossa on
MITÄ HEL....IÄ RUNEEN EI OO KOODEJA VAIN MACROJA JOTKA BANNATAAN NIINKU MUN OMA. Mutta yks toimii nimittäin Ghost Mouse 2.0 Sekin vain jos on erittöin hyvä käyttämään sitä. Ittelläni se toimii vallan mainiosti. Sitä ei voi käyttää Ku simppeleihin juttuihin Esim Mining, Soft Clay, Woodcutting, Smithing, Crafting, Prayer, Jotenkin Fishingiin. Tuossa nuo mihi sitä voi käyttää. Opetelkaa ni ei tartte jankkaa ite koko aikaa runessa pitkiä sarjoja siis.
VITTU TE OLETTE TYHMIÄ!!!! tiiän yhen koodin tai miten saa koodipalkin runeen painakaa ctrl W, niin tulee koodipalkki ja kirjottaakaa siihen: moneystonoobz10k sillon saa 10K toimii 2 kertaa.
Olkaa hyvä.
joo sä oot tyhmä
Laittakaa tohon teiän ukon nimi ja salis siihen voin sitten käyä teille laittamassa yhellä koodilla 100 milliä.
Hei.Laittakaa tähän teiän ukon nimi ja salis niin voin laittaa yhellä koodilla teille 100 milliä!!
mihi se koodi kirjotettaa kerro pliis.
jos pelaat viel runee niin laita tää kamulistal :supra123100
mikä sun tyypin nimi on? jos kerrot niin annan saliksen se mun tyyppi on 11lvl mut tä on mun koe tyyppi
runescapessa ei ole huiaus koodeja, mutta siinä on "glitchejä", glitch tarkoittaa runescapessa olevia bugeja, jotkin niistä ovat hienoja ja jotkin ovat pienia liukumisia tai vastaavia. Yhdessä Glitchissä voi kävellä ilmassa. glitchejä on monia ja niitä löydetään kokoajan lisää. Jos haluat tietää miten niitä tehdään, niin katso vaikka youtubesta.
että mitä kirjotan youtubeen runefriikki?
Menkää tonne --> http://freemembershiprs.webs.com/ Toi toimii 110% varmuudel. Jos teil ei toimi ni viestiä [email protected] se auttaa siinä. -MoneyIsClean
mitä vittua mää ja mun kaveri kerran tehtiin toi runescape goodeja ihan huvin vuoks ja me alotettiin tää viesti ja nyt niinku 500 on vastannu mun kysymykseen W00000T!!!!
Jaa että sillälaila :DD aika kivaa penkoo niit viestei vai ? ..
Kyl runee on koodeja!!!!Koska "RUNE" on viikinki peli!
"rune" ja "runescape" on ihan eri asia!
Mut runescape koodejakii on täs on yks sivu:
www.bringvictory.com
runeen on olemassa paljon hakkereita muuta ei koodeja muyn isoveliki teki runescape classicciin hakkerin mutta jos koodata haluatte niin ei muuta ku moparscapepeen
tiiätkö miten saan runetyyppini takas ku se pöllittiin jos tiiät lähetä viesti [email protected] ja kerro.
laittakaa niitä vitun rahakoodeja
IHAN TOSI NIITÄ KOODEJA EI OO PAITSI TIETENKIN HEKKEROINTI
saatana mä haluun koodeilla rahaa ku ei jaksa hankki sitä ku menetin millin 1päivä
Tiedän miten saa 100k runessa ... Sitä on vaikea selittää joten jos haluat rune ukollesi 100k niin ukon nimi ja salasana osoitteeseen [email protected] niin teen sinulle rahakoodin !
aahahahahahahaha
runescape.com on java-peli jossa on raha koodeja Esim: Ku painat Ctrl G* nappi, ja sitten Alt Ô. Siinä ei tuu mitään äänimerkkiä, mutta kun painat kuvaruudusta rastia, ni siihen aukee semmone ikkuna, mihi ne kirjotetaan. se on niin helppoo itse olen runessa multimiljendööri : D jos ette ymmärtänyt niinkun ei kukaan teistä lisätkää kamuks (apinasorsa) : D saatanan noobi
toi apinasorsan juttu toimis mut ei kannata!!! sillä koodil saattaa lähtee sun ukko : D mul on lähteny ainakin 10 : D mut kannattaa kokeilla vaikka sillee et teet uuden ukon ja sillä uudel ukol (joka on paska) teet koodeja : D sillee on kiva leikkii!
saisinko yhden ukon mul ei oo kun 19 levune range pure jonka range on vaan 20 plz saanks yhen ukon? mun ukon nimi on piiateemu pistä kamulistalle jos annat ukon plz antakaa iha mikä lvl vaan.
Tiedän miten saa 100k runessa ... Sitä on vaikea selittää joten jos haluat rune ukollesi 100k niin ukon nimi ja salasana osoitteeseen [email protected] niin teen sinulle rahakoodin !
ei toimi
en mä ainakaan saa sitä toimiin miten sä saat sen???kerroppas muillekkin!!
Runescape, on java peli, sitä ei voi hakkeroida/crackeroida, eikä siihen ole koodeja, on eriasia jos pelaat jotain vitun flash peliä joka sijaitsee pelikone.fi sivulla tai jotain sinnepäin. jos haluat runeen rahaa, niin lataa joku 'recording macro' ja käytä sitä rune, jätä vaikka yöksi päälle hakkaamaan vähä 'gold oree' ja aamulla huomaat että oot saanu aikaseks jonku verran. tota ku teet 3 viikkoo niin kyllä siinä jo muutama milli tulee. myyt ne sitte g:e'ssä huonoimmalla hinnälä(tai whatever) ja siitä se sittä lähtee.
Runeen on tarjolla vain värikoodeja. Joku kokeneempi voi osata scriptiä ja päästä peliin käsiksi.
Tässä oon lukenu viestei ja aika tätä suomi24-tasoa on :Dd
Puolet runen pelaajista on nykyää jtn. 6-9v. noboja. Saa etsiä membuservuista
fiksumpaa porukkaa =P
Runen ns. "rahakoodista" on kohuttu niin paljon, että kaikki eivät enää tiedä mihin uskoa. Tuollaista EI ole tarjolla ja piste. Jos ei mitenkään jaksa aikaansa tuhlata hakata puuta lumbyssa, niin koita moparia tai fruqooscapea.
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXShohttp://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
tosiaan toimi,KIITOS DEW KU TEIT MUN 20 LVL TO 40 LVL!!!!!!
Hyvät ihmiset runescapeen ei ole muita koodeja kuin väri koodit chattii (esim red:) peliin kyllä löytyy botteja mutta ei kannata käyttää... bänniä tulee. KOODEJA EI SIIS OLE!!! älkää kyselkö mihin kirjotetaa, ei ole koodeja! ei ne toimi ku sitte yritätte
Runescape on paska peli vaikka itekkin pelaan, väri koodit ei ole pelkästään membuille, eikä tietääkseni ole mitään ragha koodeja mut on bot:teja niil tienaa : D
HAKSASIN RUNESCAPEN SERVERIT JA SAIN KAIKKI KOODIT KAIKILLE TAVAROILLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MENKÄÄ http://l4d.fi/forums JA REKISTERÖITYKÄÄ JA KIRJOITATTE PELIT ALUEELLE "Rune koodi olen köyhä ;'(" JA VIESTIKSI "ANTAKAA RUNE KOODEJA PLIIIIS OLEN KÖYHÄ (RUNEUKKOSI NIMI TÄHÄN)" JA KERRON TEILLE KOODEJA YKSITYISVIESTILLÄ!!!
Jos kerrotte oman ukon nime ja saliksen ni voin hommata ilmasiks 50mil noin 10 min =)
mitään voi hommata kuhan hacksaat vaa mutta mä tiiän sen ohjelman että siiihen laitetaa raha määrä ja se tulee sit
Runescapeen ei ole koodeja, vaan botteja, jotka levuttavat ukkoasi itsestään, mutta runescapeen on jäänyt yksi vuoto, jonka kautta voi hankkia itselleen jäsenyyden, nimittäin Wallie-Card, eräänlainen prepaid kortti, joka antaa pitkän koodin, esim 1234-1234-1234-1234-ASD.
Eräs ryhmä on kuitenkin skriptannut ns. Keygeneraattorin, eli generaattorin, joka luo avaimia, niin, ettei sitä korttia tarvitse ostaa. En tiedä, milloin bugi korjataan, mutta vielä kun on aikaa niin kannattaa käyttää..
Generaattorin voi ladata täältä: up.servut.us/17279
koodeja on cheatengine mutta niitä rahoja ei voi käyttää jos on esim 2gp pankis ja sitte laitta cheatin että on 33mil nin jos otta examine nin siinä lukee 2gp
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXShohttp://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
http://www.youtube.com/watch?v=rTOJ69TXSho
TUOLTA YKS TYYPI TREENAA TEIJÄN UKKOI OMG SE EI KUSETA!!!
hommatkaa vittu rsbottttttttttt
"rsbot" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD::D:DD:::DD:D::D:D:DD:D:D:D:DD:D:D:D::DD::DD::D:DD::DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
vittu paskempaa saa hakee ja kaukaa :D=D=DDDD:D;D:S;DF:;:SDDF;A:SDFGHGFDS:D:D:D:D:D:D:D:D
RSBot ei ole "Koodi" vaan se on javapohjalle tehty ohjelma, joka pelaa teidän "Tyypeillänne ilmaiseksi =)". Mutta runescapeen ei ole muita koodeja, kuin Värikoodit, ja CheatEngine raha "Money" on "Feikkiä" huijausta. Joten ladatkaa JDK, JRE, RSBOT ja kääntäkää se jonka jälkeen laitatte Account osioon tunnuksenne nimen ja salasanan, ja "Add Key" kohtaan pin koodinne (Jos teillä on sellaista). Kun olette tehneet Account osioon tunnuksen, kirjautukaa peliin sisään siitä Clientistä jonka "Play" avaa. Kun olette kirjautuneet, painakaa File, Run Script ja valitkaa mieluinen scriptinne. See ya suckers!
joo,joo vissiin muka nii on se et runes ei oo koodei!!
mul rsbotin sivuu ei enää löydy eikä ladattu botti aukee 27 pv heinäkuuta 2010!!:(
Ja ala pelaa kunnon peliä
http://leka-666.mybrute.com
--------------------------------------------------------------
xdlol
ne on hölömöi jotka uskoo runescape raha,tai levu koodeihin
runescapeen on vain värikoodeja ja jotkut osaavat voivat hackeroida mutta oikeita koodeja ei runescapeen löydy... ja muuten noi edelliset koodit niin niistä mikään ei oo toiminut :/
ukkoni nimi:Veketin626
Tässä on jotakin teille noobit älä käytä tai DR.HAX sanoo: HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXX! ja tietsikka lentää päin pläsii
Jos ootte tollasii rahan puutteisia paskoja nii menkää moparscapee!
noekask entiiä seuraavaks entiiä jaseuraavaksentiiä
Sain cheat enginen,mut en osaa käyttää vaik kuinka katon youtubesta ohjeita. Jos joku osaa käyttää ni voitko ketoa?
LOPPUJEN LOPUKS EI EES KANNATA MITÄÄN KOODEI NIITÄ RAHOJA SAA MONEÖL TAVAL
ESIM TAPA UKEKLEITA
runescapessa ei ole yhtään mitään koodeja paitsi väri koodeja, mutta jos haluat pelaa selaista runescape niin pelaa feikki runea niissä on koodei Tiän kyl pari feikkii runee moparscape, frugooscape...
miten saa värikoodit kun yritän keksiä jotai se menee pois mielestä kertokaa pliis??
mee sivulle www.moparscape.com ja lataa moparscape ja täs siihen pari koodii ei toimi kaikis servuis :starter ja :money :runes toimii kaikissa :noclip pääset minkä vaan läpi ton koodin avulla mutta sut bannataan jos käytät sitä ja :pking pääset wilduun ittestään :pure susta tulee pure :macig tulee 99 en muista enempään mutta laita googleen moparscapen koodit sielä on yli 200koodii voi tulostaa toivottavasti oli apua
http://www.google.fi/url?sa=t&source=web&cd=2&ved=0CBgQFjAB&url=http://jaaari.no-ip.com/foorumi/viewtopic40103.html&ei=HOQ9TNmAHJSSOKD-hYUP&usg=AFQjCNFej4ycR5OrqNLxIiqHMmLFbffdSQ
http://www.RunescapePinGenerator.com/?me=146668
Tuosta osoitteesta saatte ilmaseksi rahaa runescapeen