Täysin väärä palsta kysyä tätä, mutta vähentääkö/lisääkö raskauden ja imetyksen merkit rintojen kiihottavuutta? Tiedän toki millaisia teinitisuja mediassa ihannoidaan, mutta... rehellisiä mielipiteitä?
MIEHET!!!!!!!!
Kunniamerkit
3577
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En voi vastata sun kysymykseen koska en ole mies mutta voit ennelta ehkäistä rintojen raskaus arpien syntymistä rasvaamalla niitä säännöllisesti. Käytä tukevia liivejä.
Rinnat ovat aina rinnat, eikä muuksi muutu. Koolla ja muodolla ei ole väliä, yksi miellyttää toista, toinen toista. Keskisuuri tisu on kiva imeä, suuri on löllö, pieni on näpsäkkä, pillu on tärkein!!!
Rinnathan kasvavat raskauden yhteydessä, ja minä ainakin kiihotun suuresta, raskaasta povesta. Myös kuvitelma rinnan imemisestä kiihottaa. Samoin nännit kasvavat ja tummuvat. Jos minulla olisi imettävä nainen, en muuta tekisikään kuin hyväilisin ja imisin rintoja.