Mikä samsungi mulle?

Siinä saisi olla 1.3megapikselin kamera radio bluetooth tyylikäs kaiutin Ja hinta voisi olla 300-400e
1220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

osta joko E720 E730 D500 D600 JOKU nuista.
d500 suósittelen ko se o mull.
t: d500 tyytyväene omistajja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samsungia käyttävä!! kirjoitti:

Siinä saisi olla 1.3megapikselin kamera radio bluetooth tyylikäs kaiutin Ja hinta voisi olla 300-400e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu