Mihin hävisi juuri kirjoittamani juttu Turun terroristeista ja millä perusteilla se poistettiin? Jutun faktat esitettiin YLEN MOT-ohjelmassa.
Mihin hävisi ja miksi?
Jake Waits
6412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
viesti on siirtynyt yhteiskunta/terrorismi palstalle, ei ole siis poistettu.
Totuuden vastustaja. Se olisi tänne kuulunut koska koraanin opetuksista on kyse!
Mikä oikeius Goharilla on siirrellä juttuja toisaalle. Sehän on kirjoittajan asia mille palstalle jokin juttu kuuluu ja hän sijoittaa sen sinne mihin katsoo asian kuuluvan. Mutta kuten sanottu, niin Suomi24 keskustelua sensuroivat muslimit. Se on ennenkin nähty.
ei täällä mielivaltaisesti juttuja siirtele ja sensuroi ketään :) ei edes muslimit, luulenpa että olen ainoa muslimi-seriffi koko suomi24:ssä :) Säännöt nyt vain ovat sellaiset, että jutuille on omat palstansa, ja selvästi eripaikkaan kuuluvat siirtyvän paremmin sopiville paikoilleen, minusta se on oikein hyvä käytäntö, koska silloin muuten asiallisesti kirjoitettua tekstiä ei tarvitse deletoida, ja luultavasti paremmalla paikalla tavoittaa myös enemmän lukijoita, eikö?
Sitä ei voi toiset tietää, minne olet ajatellut jonkin viestin kuuluvan, ja minne olet sen siirtänyt. Miksi et huomaa tätä itse?
Sitä ei voi toiset tietää, minne olet ajatellut jonkin viestin kuuluvan, ja minne olet sen siirtänyt. Miksi et huomaa tätä itse?