HANNA EK

kiki

Hannasta tuli toinen perintöprinsessa Miss Baltic Sea 2006 kisassa. Tummat kaunottaret olivat tänä vuonna tuomareiden mieleen. Harmi, ettei Hanna voittanut. Onnea joka tapauksessa.

5

2011

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • missikisan

      voitti oikea missi... se tumma ja lyhyttukkainen! Hanna olisi voinut olla toinen eli ensimmäinen perintöprinsessa

    • hko

      Voitto meni oikeelle tytölle.Suomalaisen olis voinu pudottaa kärkikolmikosta pois. Kumma ettei lehdistön ihannetytön palkinto jaettu suomalaiselle kilpailijalle, noin ei kai ole monta kertaa sattunut. Voittaja oli ihanan yllättyneen ja onnellisen näköinen, suomalainen taas aika happaman näköinen. Kisaako noist kukaan muu työkseen ku suomalaiset? Kauniita oli kyllä kaikki tytöt

      • milla

        oikea!!Olihan se ihan "söpö",muttei mikään hurmaava kaunotar,niin lyhyet hiuksetkin!!Hannan ois pitänyt ehdottomasti voittaa,Hanna oli todellakin kaunein!!Niin ja mielestäni Hannan ois pitänyt tulla ainenkin toiseksi,koska se siis oli paljon kauniimpi kuin se toiseksi tullut!


    • Nini

      Yllätyin istseasiassa voittajasta. Ei ollut ollenkaan missimäinen, lähinnä mallityyppiä. Poikamainen ja liian laiha, tosin takapuoli hyllyi aika hurjasti hänen kävellessään.
      Olen tyytyväinen ettei Hanna voittanut. Mitä niin erikoisen kaunista Hannassa on? Ei mitään. Olipahan näkemisen arvoinen Hannan ilme kun ei voittanutkaan. Ylimielinen muutenkin.
      Kauneimmat mielestäni olivat Saksan ja Venäjän edustajat.

      • Anonyymi

        Takapuoli hyllyi??? mulla ollu vuokymmeniä Hannan kuva ovessa ja sen pienempää persettä ei kyllä ole kovinkaan monella.
        Että mitä ihmeen pedofiiliperseitä ihmisten pitää saada?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      78
      6387
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      41
      5468
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      62
      4299
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      76
      4169
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      68
      3923
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      80
      1307
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      328
      1135
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      60
      1080
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      32
      900
    10. Toivotko, että

      Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?
      Ikävä
      62
      831
    Aihe