edelleenki itkua...

sohvalla. siis minna itkee vieläki sen Iinan lähtöä, vaikka lähdöstä on jo kohta vrk...taitaa olla Minnan pää leviämässä. minna ulos seuraavaksi, ennenku pitää kiikuttaa psykiatrian osastolle..
3895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minnaa panettaa, siksi itkee?

Äänestä
  • ...jos panettaa. sehän on kaikkea muuta ku surullinen asia...

    Äänestä

Ei ku just siks Minnaa ei saa äänestää pois!!! Olis hauskaa ku se joutuis jäädä sinne oikein pitkäks aikaa ruikuttaa! Seuraavaks vaan Hanna pois ja sit Antti. Minnan maailma hajois kokonaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi elämä kirjoitti:

sohvalla. siis minna itkee vieläki sen Iinan lähtöä, vaikka lähdöstä on jo kohta vrk...taitaa olla Minnan pää leviämässä. minna ulos seuraavaksi, ennenku pitää kiikuttaa psykiatrian osastolle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu