suominainen kaunis

Miten iskee suominainen? suominainen kuuma pano. ok? bella bella
164700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Varma pano!!

Äänestä

Samoin ihailen mustia karvaisia tulisia etelän gigoloja nam nam. Ei mikään ole ihanempaa kun karvainen pippeli hinkaa valkeaa posliinipilluani, pippelin karvoista lähtee samalla ihanan karhea rahina ja se tuntuu ihanalta kun karkea karvaa hinkaa herkkää posliiniani ja vielä kun se pippeli on kuuma ja sykkivä ja todella suonekas ja iso kuten etelän namipojilla yleensa OIH... OIH.... en kestä...

Äänestä
  • Sinä sen sanoit...alkaa kihelmöimään pillua kun ajattelenkin

    Äänestä

  • italiaanofani kirjoitti:

    Sinä sen sanoit...alkaa kihelmöimään pillua kun ajattelenkin

    mun pillua lähinnä kutittaa...

    Äänestä

  • sain ylimääräisiä? kirjoitti:

    mun pillua lähinnä kutittaa...

    Minullakin alkoi kihelmöimään ja kutittamaan... kai se on toi syfilis...tai...joku muu.

    Äänestä

  • Jonna kirjoitti:

    Minullakin alkoi kihelmöimään ja kutittamaan... kai se on toi syfilis...tai...joku muu.

    Meen heti alapesulle...

    Äänestä

  • Sanna kirjoitti:

    Meen heti alapesulle...

    Mua alko kans pelottaa, heti alko kutittamaan!! Voi ei, ei taida pesukaan auttaa, lie mitä saanut!

    Äänestä

  • näin on näreet

    Äänestä

Kiva kun joku sanoo meitä paksu-/lyhyt jalkaisia ja isoperseisiä naisia kauniiksi. Muuten miksiköhän noi miehet nyrpistelee nenäänsä kun istun bussissa niiden viereen, onkohan se tää halpa deodorantti? Mutta kun ei aina viitsi tai ehdi suihkussa käymään, eikä vaatteitakaan aina jaksa pestä.

Äänestä
  • Tuo hielle haiseminen on ihan tyypillistä suomalaisille naisille. Hien haju peitetään sitten halvalla dödöllä jonka tuoksuun tai laatuun ei ole panostettu yhtään. Tässäkin asiassa ulkomaalaiset naiset ovat fiksumpia kuin suomalaiset naiset.

    Äänestä

  • Jori kirjoitti:

    Tuo hielle haiseminen on ihan tyypillistä suomalaisille naisille. Hien haju peitetään sitten halvalla dödöllä jonka tuoksuun tai laatuun ei ole panostettu yhtään. Tässäkin asiassa ulkomaalaiset naiset ovat fiksumpia kuin suomalaiset naiset.

    Hah. Missä lie perähikiällä asut? Oma vikas jos et tajua muuttaa suureen kaupunkiin. Siellä eri meininki kuin maalaispitäjissä.

    Itse ainakin panostan deodorantin laatuun ja tuoksuu. Ei silti että hirveästi tarvitsisin kyseistä ainetta sillä en hikoa paljon.

    Äänestä

  • Jori kirjoitti:

    Tuo hielle haiseminen on ihan tyypillistä suomalaisille naisille. Hien haju peitetään sitten halvalla dödöllä jonka tuoksuun tai laatuun ei ole panostettu yhtään. Tässäkin asiassa ulkomaalaiset naiset ovat fiksumpia kuin suomalaiset naiset.

    Ei pidä paikkaansa. Suomalainen kyllä pesee vaatteensa ja itsensä paljon tehokkaammin kuin esim. venakkomuija. Niillähän on tapana suihkuttaa sitä kuuluisan halpaa ja hirveenhajuista hajuvettä päällensä. Aina kyllä hajusta päätellen voi sanoa että venakko on lähettyvillä. Uskon vakaasti, että venakot eivät kamalasti panosta tohon puhtauteen, vaan enemmänkin itsensä paklaamiseen ja koristeluun. Onko Venäjä yleensäkään kautta aikojen ollut mikään kylpijäkansa kuten esim. Suomi ja Japani. Pettävät vain itseään hirveällä hajulla.

    Äänestä

Hyvä yritys, teinityttö/poika.

Äänestä

Ciao! Italiano
Quando Vecchi siete?

Äänestä
  • Sose tis malachìes allù corizzi!

    airetìsmata
    Giorgio di Munì

    Äänestä

  • Italos kirjoitti:

    Sose tis malachìes allù corizzi!

    airetìsmata
    Giorgio di Munì

    Bolognese tutti frutti ciao.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


marcello, italia kirjoitti:

Miten iskee suominainen? suominainen kuuma pano. ok? bella bella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu