inttipoika

Vittu,viina ja vapaus.
Se on inttipojan rakkaus.
Ei vittua vaan kättä.
Ei viinaa vaan vettä.
Ei vapautta vaan vankeutta,
SE ON INTTIPOJAN RAKKAUTTA!
12549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käsi, vesi ja vankeus
Se on sivaripojan rakkaus
Ei kättä vaan pimppii joka ilta.
Ei vettä vaan viinaa päivittäin.
Ei vankeutta vaan vapaus päivittäin,
SE ON SIVARIPOJAN RAKKAUTTA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seko kirjoitti:

Vittu,viina ja vapaus.
Se on inttipojan rakkaus.
Ei vittua vaan kättä.
Ei viinaa vaan vettä.
Ei vapautta vaan vankeutta,
SE ON INTTIPOJAN RAKKAUTTA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu