Nitinä

kyseessä Ocu 2 diesel ja nitinä kuuluu tyhjäkäynnillä. Mitä asialle voisi tehdä?
3755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

auttais.Kierrokset n.1200 kir/min.Nuo VW:n diesel koneet on kuuluisia tuosta tärinästään,mainiota myllyjä muuten.

Äänestä

Ihme vaiva tuo nitinä. Joissakin Ocuissa se ilmenee, toisissa ei.

Itsellä 1,9 TDI eikä mitään nitinöitä tule k-laudasta tai muualtakaan.

Outoa, mutta olisi hyvä saada tietoon, mikä sen aiheuttaa.

Äänestä

issellä 99 malli kylmänä nitisee..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kojelaudassa kirjoitti:

kyseessä Ocu 2 diesel ja nitinä kuuluu tyhjäkäynnillä. Mitä asialle voisi tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu