PERTTELI HUOMIO

Tunteeko ihmiset Ketoloita perttelistä? Haluan ihanan Ketolapojan omakseni. Lähetä mailia [email protected] pliis :)
2776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Enkös minä kelpaisi? Äsken täytin vasta 60 ja oma talokin mulla on. Voisit muuttaa tänne ja rikastua kuskaamalla tyhjät pulloni Alkoon.

Äänestä
  • Ota Pekka ja talo ja puoli valtakuntaa.. ja Pekan pyörä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastaajama kirjoitti:

Tunteeko ihmiset Ketoloita perttelistä? Haluan ihanan Ketolapojan omakseni. Lähetä mailia [email protected] pliis :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu