Pelottaa

Pelkään että tarttuu että minäkään en enää osaa olla ihmisten kanssa tekemisissä että minun pitää lopettaa näiden luku nyt kun riikkisen pikkasesti taito on tallessa.
1661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiitos harppi-suosikkilinkki-jotain tekemistä...
Pakko oli pyytää mieheltä apua jumiin.
Ensimmäinen kysymys oli"kuka on harppi"
Se ei uskonu etten tunne enkä tiedä TOTTA ON.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lukea näitä viestejä kirjoitti:

Pelkään että tarttuu että minäkään en enää osaa olla ihmisten kanssa tekemisissä että minun pitää lopettaa näiden luku nyt kun riikkisen pikkasesti taito on tallessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu