Avo-kuplan rakentajia?

Projektina siis umpikorista muutettu avokupla. Mitähän kaikkee vahvistusta alustaan pitää laittaa, että vastais alkuperäisen avon alustaa??? Tai mistähän vois selvitellä alkuperäisen avon tietoja?
2303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

www.kuplapaja.com

Kysy sieltä

Äänestä

Joskus ammattikoulussa oli projekti, jossa muutettiin kovakattoinen Saab 99 cabrioletiksi. Silloin piti tai ainakin tilattiin ake:lta ohjeet ja ne makso oliskohan ollu 1000mk en muista tarkkaan, en muista oliko ne pakko tilata, mutta ne oli tarkat ohjeet että mihinkä pitää laittaa vahviketta jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VW 1300 kirjoitti:

Projektina siis umpikorista muutettu avokupla. Mitähän kaikkee vahvistusta alustaan pitää laittaa, että vastais alkuperäisen avon alustaa??? Tai mistähän vois selvitellä alkuperäisen avon tietoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu