Tästä lähtien ei kannata paljon kirjoitella
että Nilssi syyllinen, voi tulla kalliiksi
että Nilssi syyllinen, voi tulla kalliiksi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
tietoon,ja toivottavasti kaikki herjaajat tuomiolle!Mikähän mielleyhtymä noilla syytöksiä kirjoittaneilla onkaa ollut?Muutamat ovat polttaneet päreensä,kun puolustajia Nisselle on ollut mukana kirjoitteluissa.No miltähän niistä nyt tuntuukaan?
Eihän se että Ng on todettu vapaaksi syytteistä ole mikään asia vaan oikeuden päätös. Eikös Nissen puolustajista fanaattisimmat ole leimanneet OIkeuden korruptoituneeksi ja läpimädäksi, että Suomi ei ole enää oikeusvaltio. Miten se suu nyt pannaan?
Monet ihmiset, jotka tuskin tämän takia nyt takkiaan repivät, eivät ole mitään kostonhimoisia ihmisiä. Samaa ei voi sanoa siitä henkilöstä joka on valmis ajamaan 'loiset' ulos Suomesta, koska yhtä somalialaista epäillään puukottamisesta. Että sellainen logiikka.
Katsotaan nyt aikaa eteenpäin. Jospa nähdään hovissa vielä naapurin kissatkin.