Näkkyypä menevän RakMakilla

jos joku uskaltaa olla erimieltä, ja vielläpä perustella kantansa. Voi tuota RakMak-raasua kiusaavat pientä ;D
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joku vielä perusteli kantansa kun oli RakMakin kanssa eri mieltä. Valitan älvärin ystävät, se oli teidän unta. Te ette pysty keskustelemaan kuin juuri tällaisista toisarvoisista asioista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pasmat sekaisin kirjoitti:

jos joku uskaltaa olla erimieltä, ja vielläpä perustella kantansa. Voi tuota RakMak-raasua kiusaavat pientä ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu