Hanna helppo nakki?

Ei kiitos kun on kauhea k..... Kohtahan hän pääsee itkemään ja iskemään kännissä muita kun Timo lentää talosta kuin leppäkeihäs.
2883
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hannalle kun antaa juomaa niin johan lohkee pimpsaa helposti!!

Äänestä
  • Hanna itse halua yhtään kontrolloida juomistaan tuolla kameroiden alla, kun varmaan itsekin tietää että heti häneltä irtoo kun on juonut... koskahan se on niin jurrissa että pyllistelee ja härsii suoraan kameroiden eessä? kas kun ei Limis ole vielä sitä yllyttäny siihen, kun eikös sillä vähän sellasia taipumuksia ole että kuvailee panemisiaan! hyvä Hanna, go go

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


33v. kirjoitti:

Ei kiitos kun on kauhea k..... Kohtahan hän pääsee itkemään ja iskemään kännissä muita kun Timo lentää talosta kuin leppäkeihäs.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu