raitisilmasuodatin

Missä mahtaa olla raitisilmasuodatin vuosimallia 2000 626:ssa? Autossa on myös ilmastointi. Onko se hanskalokeron takana vai konepellin alla?
2497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hanskalokeron takana

Äänestä
  • Matkustajan jalkatilassa puhaltimen moottorin jälkeen on kapea metallilevy, joka on kiinni yhdellä ruuvilla.
    Ruuvi ja suojalevy irti -> pääset käsiksi suodattimeen. Suodatinta pitää vetää alaspäin niin pitkälle kuin tulee, tämän jälkeen taitetaan keskeltä ja suodatin tulee kokonaan ulos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


626 vm 2000 kirjoitti:

Missä mahtaa olla raitisilmasuodatin vuosimallia 2000 626:ssa? Autossa on myös ilmastointi. Onko se hanskalokeron takana vai konepellin alla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu