Onko polo kestävä

Polo 1,6 vm-98 ajettu 140 000 km . Huollettu ja ruostesuojattu äskettin.

Paljon vuosia/km edessä ? Normaalilla pidolla ja siistillä ajotavalla. Huollot huoltokirjan mukaan , ainakin öljyn ja suodattimen vaihdot .
3995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sen verran vuosia kun se pidetään ajokunnossa. Veikkaisin 5-20v.

Äänestä

Appivanhemmat ajo -96 1.4 pololla 360tkm ilman suurempia ongelmia; koneelle, vaihdelaatikolle eikä kytkimelle tehty tuona aikana mitään!

Äänestä

HONDA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pihi kirjoitti:

Polo 1,6 vm-98 ajettu 140 000 km . Huollettu ja ruostesuojattu äskettin.

Paljon vuosia/km edessä ? Normaalilla pidolla ja siistillä ajotavalla. Huollot huoltokirjan mukaan , ainakin öljyn ja suodattimen vaihdot .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu