ketkään syntyneet 24.10..?

Woods_of_Belial

Olen utelias, kuinkakohan moni on syntynyt 24.10?
Jos joku vaikka haluaisi laittaa sähköpostia ja olisi kiinnostunut niin: [email protected]

Terveisin, Woods_of_Belial

Ave.

7

1061

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Woods_of_Belial

      Olen siis ihan vain kiinnostunut tutkimaan horoskooppeja ja kun itsekkin olen syntynyt 24.10 niin luonnetta lähinnä lähempää kun voisi tutkia..
      Pelottavaa jos minun kaksoisolentoa löytyisi tästä läheltä.. ;)
      heh..no jep jep. let's have a look.

      • kovis

        Olen liki 50 vee, olen lukenut paljon skorpioniin liittyvistä. olen vaan pysytellyt hiljaa. Vaanpa tuo 24.10 juttu pisti herättämään!Olen syntynyt siinä aikana.täytyy sanoa että äärirajajuttu pistää vähän sekoilemaan! joko skorpioni vai sitten vaaka? Uskon että sama juttu koetteee muita vastaavaa! et ole ainoa ja tsemppiä haussa!


      • Woods_Of_Belial
        kovis kirjoitti:

        Olen liki 50 vee, olen lukenut paljon skorpioniin liittyvistä. olen vaan pysytellyt hiljaa. Vaanpa tuo 24.10 juttu pisti herättämään!Olen syntynyt siinä aikana.täytyy sanoa että äärirajajuttu pistää vähän sekoilemaan! joko skorpioni vai sitten vaaka? Uskon että sama juttu koetteee muita vastaavaa! et ole ainoa ja tsemppiä haussa!

        Ethän sä vielä mikään vanhus ole ja ainahan voi pitää mielen nuorena.
        No minä olen skorppiooni.
        Ok. kiitos sinulle.


    • Albert_Antichrist

      minä olen syntynyt silloin (:

    • tytsy

      olen syntynyt tuolloin...

    • hanja

      Haittaako se että olen syntynyt 25.10 enkä 24?

    • Anonyymi

      Mä oon syntynyt 24.10 mut minä. Vuonna

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      5
      4009
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      87
      2062
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      50
      856
    4. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      784
    5. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      184
      738
    6. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      34
      738
    7. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      722
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      715
    9. 35
      674
    10. Miksi tuota ei saada karkotettua Suomesta?

      Sillä näkyy olevan ilmeinen suojaväri. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/6af3161b-4cdc-4ca7-b6cd-1e745efd1a97
      Maailman menoa
      127
      648
    Aihe