Uutta Pandaa valmistettu puoli miljoonaa

Pejantaina 8.10.2005 oli valmistunut 500.000 kpl uutta Fiat Pandaa Puolan tehtaalta kaksi vuotta valmistuksen aloittamisen jälkeen.
3585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...tehtiin 500 000 autoa?

Äänestä

on pejantai

Äänestä

puolassa, eikös pandan tehtaat oo jossain keskisuomessa ? On muuten maistuvat lakut !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


asko kirjoitti:

Pejantaina 8.10.2005 oli valmistunut 500.000 kpl uutta Fiat Pandaa Puolan tehtaalta kaksi vuotta valmistuksen aloittamisen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu