Hei!
Jos olet suht. hyvä/kokenut kotisivuntekijä. Haluat kokeilla jotain uutta, tykkäät harrastuksestasi, haluat nimen esille ja ylipäätänsä haluat auttaa, silloin kannattaa kysellä lisää mielummin e-mailin tai MSN:n kautta [email protected]
MUTTA jos, tämä kiinnostaa mutta pelkästään rahan takia niin kannattaa palata foorumille takas.
Olen musiikkiatekävä (Hip-Hop) 17-ikäinen jätkä, Lappeenrannasta.
Minulta olisi suunnitelmien mukaan tulossa kesällä omakustanne LP -levy ulos, joten tarvitsen kotisivuja.
Rahasta jos puhutaan, niin sorry. Ei ole mitään kauheeta budjettia maksamaan kotisivuista (tietenkin voin maksaa pienen palkkion, 10-30e), joten etsin sellaista tyyppiä joka osaa hommansa, mutta silti edelleenkin haluaa kokeilla uutta, tykkää haasteista eikä hae mitään huimaavia rahasummia. (Nimesi voit tuoda vapaasti esille sivuille, eli pistää kuka on tehnyt sivut, yhteistiedot, esim. jos haet uusia asiakassuhteita.)
Joten, Jos kiinnostaa/aikaa/halua löytyy niin ota yhteyttä ( [email protected] )niin puhutaan lisää.
Kiitos!
Tarvitsen Kotisivuja!
5
1133
Vastaukset
- tekeminen
ei ole nin hemmetin hankalaa hommaa kuin moni luulee.
Jos rahaa ei ole tosiaan maksaa enempää kyin tuo kolmekymppiä, nin kantsii hommata sillä rahalla kirja Frontpage 2000, ladata netistä Frontpagen kokeiluversio ja ryhtyä hommiin, helppoa noilla välineillä.
Sit kun sivut on kasassa, siirtelet ne näppärästi vaikkapa ilmaiselle bravenetin palvelimelle. Ai juu, bravenetissä onnistuu muuten sivujenteko ilman fronttiakin, joten säästyy se kolmekymppinenkin.
Näin mä tein ja säästin ja sain sit kotisivuhommiakin.- amatöörikommenttia
Huomaa, että jotkut eivät itse osaa tehdä sivuja... siis hyviä sellaisia.
On eri asia kyhätä sivut, kuin tehdä toimiva sivusto.
Kaikkihan osaa hitsatakin eikö? Ostaa vaan kaasupullon ja naamarin ja lähtee hitsaamaan.. Se on se loppujälki mikä ratkaisee. - -------
amatöörikommenttia kirjoitti:
Huomaa, että jotkut eivät itse osaa tehdä sivuja... siis hyviä sellaisia.
On eri asia kyhätä sivut, kuin tehdä toimiva sivusto.
Kaikkihan osaa hitsatakin eikö? Ostaa vaan kaasupullon ja naamarin ja lähtee hitsaamaan.. Se on se loppujälki mikä ratkaisee.Puhut asiaa!
- näpäytys
Opettele itse tekemään!
On se kumma kun ei itse jotain osaa, niin toisia ollaan huutamassa hätiin - ilmaiseksi! Kuka tässä maassa enää mitään tekee ilmaiseksi, kun KAIKKI maksaa muillekin!
Tiedät sen, kun tulet aikuiseksi.- Penakko
30 euroa riittää hyvin siihen, että voin kusta Lappeenrannan suuntaan. Rahat voit laittaa kirjekuoressa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022774Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246870Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20869Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka299854Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies95846Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93729