Tarvitsen Kotisivuja!

Homepage

Hei!

Jos olet suht. hyvä/kokenut kotisivuntekijä. Haluat kokeilla jotain uutta, tykkäät harrastuksestasi, haluat nimen esille ja ylipäätänsä haluat auttaa, silloin kannattaa kysellä lisää mielummin e-mailin tai MSN:n kautta [email protected]

MUTTA jos, tämä kiinnostaa mutta pelkästään rahan takia niin kannattaa palata foorumille takas.

Olen musiikkiatekävä (Hip-Hop) 17-ikäinen jätkä, Lappeenrannasta.
Minulta olisi suunnitelmien mukaan tulossa kesällä omakustanne LP -levy ulos, joten tarvitsen kotisivuja.

Rahasta jos puhutaan, niin sorry. Ei ole mitään kauheeta budjettia maksamaan kotisivuista (tietenkin voin maksaa pienen palkkion, 10-30e), joten etsin sellaista tyyppiä joka osaa hommansa, mutta silti edelleenkin haluaa kokeilla uutta, tykkää haasteista eikä hae mitään huimaavia rahasummia. (Nimesi voit tuoda vapaasti esille sivuille, eli pistää kuka on tehnyt sivut, yhteistiedot, esim. jos haet uusia asiakassuhteita.)

Joten, Jos kiinnostaa/aikaa/halua löytyy niin ota yhteyttä ( [email protected] )niin puhutaan lisää.

Kiitos!

5

1140

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tekeminen

      ei ole nin hemmetin hankalaa hommaa kuin moni luulee.

      Jos rahaa ei ole tosiaan maksaa enempää kyin tuo kolmekymppiä, nin kantsii hommata sillä rahalla kirja Frontpage 2000, ladata netistä Frontpagen kokeiluversio ja ryhtyä hommiin, helppoa noilla välineillä.

      Sit kun sivut on kasassa, siirtelet ne näppärästi vaikkapa ilmaiselle bravenetin palvelimelle. Ai juu, bravenetissä onnistuu muuten sivujenteko ilman fronttiakin, joten säästyy se kolmekymppinenkin.

      Näin mä tein ja säästin ja sain sit kotisivuhommiakin.

      • amatöörikommenttia

        Huomaa, että jotkut eivät itse osaa tehdä sivuja... siis hyviä sellaisia.

        On eri asia kyhätä sivut, kuin tehdä toimiva sivusto.

        Kaikkihan osaa hitsatakin eikö? Ostaa vaan kaasupullon ja naamarin ja lähtee hitsaamaan.. Se on se loppujälki mikä ratkaisee.


      • -------
        amatöörikommenttia kirjoitti:

        Huomaa, että jotkut eivät itse osaa tehdä sivuja... siis hyviä sellaisia.

        On eri asia kyhätä sivut, kuin tehdä toimiva sivusto.

        Kaikkihan osaa hitsatakin eikö? Ostaa vaan kaasupullon ja naamarin ja lähtee hitsaamaan.. Se on se loppujälki mikä ratkaisee.

        Puhut asiaa!


    • näpäytys

      Opettele itse tekemään!
      On se kumma kun ei itse jotain osaa, niin toisia ollaan huutamassa hätiin - ilmaiseksi! Kuka tässä maassa enää mitään tekee ilmaiseksi, kun KAIKKI maksaa muillekin!
      Tiedät sen, kun tulet aikuiseksi.

      • Penakko

        30 euroa riittää hyvin siihen, että voin kusta Lappeenrannan suuntaan. Rahat voit laittaa kirjekuoressa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      68
      1056
    2. 64
      1042
    3. 93
      827
    4. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      57
      813
    5. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      42
      678
    6. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      222
      640
    7. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      50
      598
    8. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      40
      570
    9. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      66
      565
    10. Nainen joka haluaa miehen

      Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.
      Ikävä
      79
      563
    Aihe