Eli Hanna pois. Se on niin yksinkertaista. Ja haistakoon koko porukka, kun Perttua jatkuvasti äänestää, varsinkin tekopyhä-Minna, jolle on näköjään Pertun läsnäolo pelkkä tekosyy äänestää sitä joka helvetin kerta! Seuraavaks toivon Minnan lähtevän hittoon sieltä, sitä ämmää ei jaksa kattella. Ja kun Hanna lähtee, niin tahtoisin nähdä Timon ja Katin välien lämpenevän.. Kati on kuitenkin naisista se kaikkein persoonallisin. Mutta Hanna on pelkkä vosu! Se marmattaa joka päivä ja äänensävystäkin kuulee, että tylsistynyt on.. joopajoo. Itse olen jo äänestänyt, tehkää te perässä.
Äänestäkää Hannaa
bb-fani
5336
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hanna pois. Timo Kathyn kimppuun.
Minna pois ruikuttamasta. sitten ohjelmasta vasta tulee mielenkiintoista.
Hanna ULOS!!!
0700 715 11
Ei kun Timo ulos ja nauretaan sitten Hannan yrityksille vongata Anttia tai Mikaa
sitä Perttua koko ajan äänestää. Että luikku vaan pellolle. On äijällä otsaa olla ylimielinen Perttua kohtaan, kun omat saavutukset on jääneet runkkaamiseen ja pillun saantiin naiselta, jolta saa jokainen, joka vaan pyytää.
Siis "mies", joka saa pillua talossa, kehtaa vielä tunnustaa runkkaavansa. Sitten vielä haukkuu muita puutteessa oleviksi. Hiukan on tyhjä pää kaverilla.
Hanna ulos talosta!!
Ja toivotaan että seuraavaan äänestykseen päätyisi Minna, niin samoilla jäljillä ollaan!!