Poikakaverilleni, jonka tapasin täältä chatistä on tullut suorastaan ihmeellinen pakkomielle. Joka päivä hän muistaa jankuttaa, että sun on ajettava alapääsi karvat pois (posliiniksi). Minä taas en haluaisi sitä, koska en sen jälkeen uskalla mennä uimaan tai saunaan kaverien kanssa. Hän kertoi mulle, että hänellä oli eräs tyttöystävä ennen mua ja hän oli aivan hulluna sen posliiniin. Voisko joku kertoa, että millasia kokemuksia teillä on posliinipimpeistä? Hei neuvokaa mua, mitä mun pitää tehdä tyydyttääkseni poikakaveriani, ajaa karvat pois vai jättää poikakaverini pakonomaisten vaatimusten takia?
Onko pakko ajaa posliiniksi???
15
1462
Vastaukset
- Jussi 17 v.
Ei sun pakko oo kaikkea posliiniksi pistää... Ajat vain kriittiset paikat puhtaaksi ja jätä etumusta ihan rauhaan...
- tohtorisetä
käske ajamaan munansa posliiniks ja sano että sä tykkäät niin kun jätkä on ajellu, pornoleffoissakin monesti on... ;)
- ilman alatukkaa
Mitä kiksejä miehet saa poslarista???
Itse olen kokeillut karvatonta "kaveria" ja tunne on kuin pikkutytön pimppa
Se vasta mukavalta tuntuu, kun karvat kasvaa takas, pistelee pirusti!
Miehet vois ite ajaa munansa karvattomaksi, onko miellyttävä tunne? Onhan Henry Saarellakin ollut poslari, tämän hetkistä tilannetta en tiedä?
Normaalin siistimisen ymmärrän, ettei nyt ihan tursu pikkuhousuista!
Tai sit molemmat ajaa karvansa tai ei kumpikaan!
- hilloviiva
Opettele tekemään niinkuin itse haluat, etkä niin mitä toiset haluavat sinun tekevän.
Jos tykkäät että voit siistiä mirriäsi niin ok mutta jos olet sitä mieltä, että et halua koskea karvoitukseesi, niin oma on pillusi ja siitä vastaat ainoastaan sinä.
Jos teet sen toisen mieliksi niin takaan ja alleviivaan, että parin päivän päästä alkaa helvetinmoinen kutina kun karvat alkaa kasvaa..
( alkaa se joka tapauksessa..) - Sara 46 v.
ajan posliiniksi ja sit hän suihkussa saippui ja suihkuttelee posliinini puhtaaksi ja loppu jääköön minun ja mieheni kahden keskiseksi iloksi.
- kokenut
Ja naurettavan näköinen! Sekä akoilla että ukoilla. Sen pöheikön SIISTIMINEN on aivan eri juttu, mutta täysin ajeltu on suorastaan irvokas.
Entäs se kasvava sänki sitten???
Yök ja yök!- Mies 42 v.
sillä mikään ei ole niin eroottisen näkäöistä kuin naisen SE paljaana...
- ou jee
mielestäni siistitty römpsä on kaikkein paras.
ei tule karvoja suuhun ja pistä yökötystä päälle kun ottaa klitorikset suuhun ja kielellä kutkuttelee.
pitkistä karvoista ei naisenikaan pidä, ne menee myös nieluun ja yököttää.
hieman siistimällä elimestä kuin elimestä saa "syömäkelpoisen".
:) - L...l
Ei se voi pakottaa.
;-) - TotuusNäyttämölle
YP nostaa ikivanhoja tekstejä esiin, koskei täällä ole trafiikkia. Mainostajat vaatii, että joku käy kirjoittamassa ja näkee samalla mainokset. Ehdotan ettei näihin vastailtaisi mitään.
- Justus-kamppinen
Ei kasvata vaa viidakko
- FuntsippaSS
Onko velvollisuutesi tyydyttää kaverisi ? Mietippäs suhteenne perusta ? Onko tulevaisuutesi olla karvaton toisen tyydyttävä ? Ei elämä ole yksin tuota
- kysfgt
no siis mää voin vaan sanoo että http://surviv.io/#jb39o
- pelaankoskaeioleelämää
ahhh fak me jerry http://surviv.io/#jb39o
- valheenpaljastin
toi koko aloitusviesti on kusetusta.
Yksikään nainen ei halua täältä (tai muustakaan) chatista poikaystävää itselleen !
Miksei?
Sitä en tiedä.
Naisilla on vaan kielteinen suhtautuminen tähän asiaan - naisten mielestä chat on VAIN ajanvietettä, naiset EIVÄT halua löytää kumppania chatista.
Tilanne ei ole muuttunut mitenkään vuosien 2002 ja 2018 välillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit775924KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2794827Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202608Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei282513Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT981594Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro171461- 1051377
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1281326seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1091284Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu191241