Tony Halmeen lahkeet tutisevat.Perussuomalaiset ovat kosiskelleet Nykästä seuraavaksi ääniharavakseen.Merviä on jo-varmana pidetyn läpipääsyn vuoksi-pyydetty miehensä eduskunta avustajaksi.(Vahtimestarit tietävät...)
Vastaukset 2
- Juurakko
Soini ota nyt ihmeessä tää tenukeppi kiinni ja ala valjastaa samoin kuin teitte hölmöHalmeellekkin. Perussuomalaiset tarvitsevat juurikin näitä ja näiden kaltaisten ääniä.Veikon aikana järjestys oli vallan toinen. Veikko kylkeä kääntäis haudas ku tietäis, et peruss... on mennyt lähes täysin rikollisten paapojaksi..
- Tappi
Pirä pois tenukeppi naamas täältä Hämeenlinnasta.
Suontaan kartanon lehmätkin laulaa paremmin.Täältä tommonen mies lähtee ku leppä keihäs.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.3012059- 991470
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2671378- 671045
- 811037
- 591011
- 67806
- 61754
- 45625
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80572