iina tulee takasin

näin veikkaisin
4966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olishan se mahtavaa. Nyt kun se on kuullut minkälainen tyyppi Antti oikeesti on, kuinka se puhuu vaan navanalusjuttuja ja kehuu Kathyn bon-boneja... Pitää vaan odottaa, että Antti ensin alkais jotain iskeä jotta saa kissatappelun sitten aikaan :)

Äänestä
  • No alkaiskohan Iina tappeleen jostain Antista..... Huoh!

    Äänestä

  • 456 kirjoitti:

    No alkaiskohan Iina tappeleen jostain Antista..... Huoh!

    Antti näkisi, minkälainen vaikutus sillä loppujen lopuksi on! Iina suuttuisi feminismin nimissä jne. Koittakaas nyt vähän miettiä laajempia kuvioita kuin jotain kolmiodraamaa ;)

    Äänestä

  • siellä muut on puhunu, mm perttu ja terhi niin kyllä olis hienoo nähdä miten se käyttäytyis niitä kohtaan. sillä vois olla aika monta ässää hihassa...:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taloon kirjoitti:

näin veikkaisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu