Alienit hyökkäävät teletappimaahan!

Hauskuuttaja

Olipa kerran tavallinen päivä teletappimaassa.Sitten pai näki Alienin.Hän meni kertomaan muille.He ottivat aseet ja lähtivät tuhoamaan ne.

Pai huomasi alienin ja ampui haulikollaan niitä.Tiivitaavi otti kranaattinsa ja heitti sen.Hipsu ryömi maassa.Hän otti sniperinsä ja tappoi Alieneita.Pai lähti potkulaudallaan eteenpäin.Sitten Alienit ampuivat pain Tpotkulaudan rikki.Hipsu laittoi hattunsa päähän.Siihen ammuttiin heti reikä.

Tiivitaavi hyökkäsi moottorisahansa kanssa Alienien kimppuun.Pai otti maasta singon ja ampui ruohikon tuleen.Tiivitaavi haki mönkijänsä ja lähti sillä kauemmas."Kuolkaa" huusi Tiivitaavi.Hipsun sniperistä loppuivat panokset.Tiivitaavi haki teletappi talostansa liekinheittimen.

Liekinheittimellä hän tuhosi Alieneita.Tiivitaavin korvaan ammuttiin reikä.Tiivitaavi heitti kranaatin.Sitten hän heitti lisää kranaatteja.Sitten kaikki alienit oli tapettu.

He menivät talollensa.Tiivitaavi rupesi polttamaan tupakkaa.Talossa se putosi sähköjohtoihin ja talo räjähti.Nuunuun johdot katkesivat ja koko teletappimaan paloi nyt.He elivät elämänsä helvetissä loppuun asti.LOPPU!

1

342

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ziupau

      Tästä puuttui se että helvettiin päästyään he huusivat yhteenääneen:
      "KURKKUMAJONEESI !"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      230
      3272
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      355
      2933
    3. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      14
      1957
    4. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      78
      1836
    5. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      60
      1748
    6. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      59
      1642
    7. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1483
    8. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1446
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      462
      1360
    10. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      17
      1330
    Aihe