Miten musta tuntuu et....

niin et täällä on joku ääliö joka käyttää pisRan nimi-merkkiä? esim: noi tehään enkat, juttu ei oo pisaRan tapasta alkaa häiriköimään ja sitten alottaa uus keskustelu samasta aiheesta! siis se tyyppi joka haukkuu pisaRaa on vissiin kirjottanu noi tehään enkat? voihan olla et oon väärässäkin.... ={} PS: SERIFFI VAIHTOON!!! :O
5273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tai sit se joka kirjoitti noi hiukka lapselliset " tehään enkka jutut" saattaa olla ihan joku muu ko pisara ja joku joka ei tiedä pisarasta mitään ja keksi ihan itse nimimerkkinsä. Ei pisara nyt nimimerkkinä niin harvinainen ole :)

Äänestä

Jos on niin, pisaRa voi varmaan kertoa meille, oliko se hän itse..?

Äänestä

että se en ollu mä. kirjotin sinne jo et se on tosi lapsellista. ja pellemäistä. toi on toisaalta rasittavaa mutta kaippa se on pakko kestää.
en tiiä mitä oon tehnyt kun oon saanut kaikkien vihat pääleni...?

♥pisaRa♥

Äänestä
  • Jos se ääliö vois jo lopettaa! kiitos ja kumarrus!

    Äänestä

  • ...pisaRa et rekisteröidy, niin ei kukaan matki sun nimimerkkiä?
    Suomi24:llä ei tarvi tehä mitään että saa vihat päälle...täällä nyt on tämmöstä porukkaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


parsã kirjoitti:

niin et täällä on joku ääliö joka käyttää pisRan nimi-merkkiä? esim: noi tehään enkat, juttu ei oo pisaRan tapasta alkaa häiriköimään ja sitten alottaa uus keskustelu samasta aiheesta! siis se tyyppi joka haukkuu pisaRaa on vissiin kirjottanu noi tehään enkat? voihan olla et oon väärässäkin.... ={} PS: SERIFFI VAIHTOON!!! :O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu