Fysioterapia

Hei!
Onko kokemuksia oululaisista fysikaalisista hoito"laitoksista" tai hierojista?
Minkälaisessa hintaluokassa pyörii esim. 30min tai 45 min hieronnat ja fysioterapiat?
Pitäisi johonkin mennä, kun lääkäriltä on lähetteen saanut fysioterapiaan, mutta olisi kiva kuulla mielipiteitä :)
1282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itte sain avun vuosia jatkuneisiin selkäkipuihin 2*5 kerran OMT-terapialla ja hoito-ohjeilla. Eräänlaista "naksauttelua".. Aika tyyristä mutta Kelan ja työnantajan korvausten jälkeen ittelle jäi maksettavaksi n. 10 eskoo kerta, ehottomasti hintasa väärti.. Ja paikkana oli OulunMediTerapia myllytullissa.. kiitti Juha hienosta hoidosta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lääkärin lähetteellä kirjoitti:

Hei!
Onko kokemuksia oululaisista fysikaalisista hoito"laitoksista" tai hierojista?
Minkälaisessa hintaluokassa pyörii esim. 30min tai 45 min hieronnat ja fysioterapiat?
Pitäisi johonkin mennä, kun lääkäriltä on lähetteen saanut fysioterapiaan, mutta olisi kiva kuulla mielipiteitä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu