mahollisuus päästä TIMOSTA eroon

Hanna tulee joutumaan ensikin kerralla lankulle kun sai nyttenkin muilta paljon äänii Timo ei saanut kun muutaman hassun. Jollei sitä pervoo nytte äänestetä poijes niin se on sielää vielä pitkään.
1306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja eiks olis mielenkiintoista nähdä miten Hannan olo talossa muuttuu jos Timo lähtis...vois olla tyttöriepu vähän yksinäinen!
Timo ehdottomasti joutais pihalle; ällöttävä, yksinkertainen, lapsellinen, pervo, huumorintajuton ja kaikkea muuta kuin vain mies voi olla! (jos sitä nyt edes mieheksi vois kutsua)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


safdasf kirjoitti:

Hanna tulee joutumaan ensikin kerralla lankulle kun sai nyttenkin muilta paljon äänii Timo ei saanut kun muutaman hassun. Jollei sitä pervoo nytte äänestetä poijes niin se on sielää vielä pitkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu